Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
інтернет-сторінка   українські організації   взаємодопомога   співпраця   творчість

Створімо інтернет-ресурс для української...

Киянка | 31.03.2008 11:38

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

бібліотеки, хору, гуртка, спільноти, організації – особливо тих, які знаходяться не у великих містах

Створімо інтернет-ресурс для української...
Ця проста ідея прийшла мені в голову під час принагідних відвідин дитячої музичної школи містечка Бурштин. Там працюють та навчаються чудові люди – талановиті, працьовиті, скромні й гідні (вже не кажучи, що дієво патріотичні). Взагалі Бурштин мене вразив чистотою, спокійної діловитістю, ясними обличчями людей (на відміну від задьорганих щасливчиків мегаполісів). Діти там не лаються, підлітки не шляються з пивом, всі займаються своєю справою.

Але скрізь є як плюси, так і мінуси: мешканці менших містечок мають менше комунікаційних можливостей, з усіма наслідками. Скільки тих малих бурштинців з кришталевими сильними голосами співатимуть і надалі професійно, радуватимуть своєю творчістю ширший загал, а скільки не зможуть розвинути свій талант?

А скільки в усіх куточках України хороших людей, які збираються разом та роблять щось корисне й цікаве, чим можуть поділитися, запросити до співтворчості, закликати до співучасті!

Зрозуміло, вихід у ширший світ посередництвом власного Інтернет-представлення є лише одним з місточків до успішнішої діяльності. Але в наш час така візитівка може дати дуже багато – нових друзів, співпрацю, допомогу і т.д.

Так давайте допоможемо, це ж так просто! В укрнеті (наприклад, на інформпорталі online.ua та подібних) є вже чимало вітчизняних дуже легких в керуванні, безкоштовних блог-систем, з можливістю започаткування як індивідуальних блогів, так і колективних спільнот – це ж ті самі сайти. Їх створити 10 хв., а наші співвітчизники далеко не всі про це поки що знають.

Подаруймо Інтернет-сторінку та навчимо керувати нею нашим знайомим та друзям з різних українських організацій, зробімо такий корисний подарунок їм, собі та всій Україні!

P.S. Відкрила відповідну обіцянку на сайті банку обіцянок http://www.uk.pledgebank.com/viknousvit Якщо хоча б пару тутешніх шановних читачів-дописувачів там підпишуться – розголос ідеї піде ширше.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua