Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
український інформпростір   патріотизм   виховання   співпраця   творчість

Запрошую до співпраці однодумців

Киянка | 26.03.2008 13:19

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

у створені мною Інтернет-ресурси з тематики патріотичного виховання дітей, українських вітальних листівок, індивідуальному туризмові українців по Україні та зарубіжжю.

Запрошую до співпраці однодумців
Всі ці ресурси створені для взаємодопомоги українців у наповненні, відтворенні й розширенні українського простору – людьми, традиціями, пізнавальними відкриттями.

Патріотичне виховання дітей – для батьків та майбутніх батьків. Збираються матеріали, лінки, анонси, досвід і т.д., корисні для сучасного патріотичного виховання.

Українські вітальні листівки – збирається колекція українських непопсових листівок (історичних, саморобних), альтернативна засиллю в інтернеті вульгарних "шедеврів".

Індивідуальний туризм в Україні та закордоном – для обміну досвідом пізнавальних відпочинкових подорожей, адже в і Україні є такі цікаві місця (залишається з'ясувати необхідну відпочинкову інфраструктуру навколо них), і доступні на середній гаманець подорожі недалекими країнами можна організовувати самотужки, з урахуванням смаків та екскурсійних запитів.

Є форум для робочого спілкування у цих справах, підключений до Патріотичного виховання, і буде підключений до двох інших ресурсів, якщо виникне така потреба.

Кожен однодумець зможе вносити туди щось корисне й цікаве – хто захоче, будь ласка, пишіть мені в приват, хоча б коротко представтеся, хто Ви і що хотіли б робити. З однодумцями – домовимося, будемо співгосподарями у співтворенні. Інших прошу не турбуватися – я не церемонитимуся у своїй хаті з непроханими гостями...

Буду рада співпраці з близькими по духу, по меті та шляхам до неї.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua