Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/life/47d8074c1e60c/

Посади дерево!

Дмитро Сінченко | 12.03.2008 18:39

10 березня 2008 року в місті Кіровограді на перехресті вулиць Єгорова та Червоногвардійської відбулась родинна акція – традиційна весняна посадка дерев. Цього разу захід відбувся без будь якої партійної чи організаційної символіки, без будь-якого фінансування чи написання проектів, не позуючи на камери і не роблячи з того якогось порожнього PR-у –

10 березня 2008 року в місті Кіровограді на перехресті вулиць Єгорова та Червоногвардійської відбулась родинна акція – традиційна весняна посадка дерев. Цього разу захід відбувся без будь якої партійної чи організаційної символіки, без будь-якого фінансування чи написання проектів, не позуючи на камери і не роблячи з того якогось порожнього PR-у – просто небайдужі люди вийшли зі свого будинку і посадили дерева!

Свій вчинок прокоментував ініціатор даного заходу – відомий в Кіровоградській області молодіжний лідер Дмитро Сінченко: "Таку акцію ми з батьком робимо кожного року – біля свого будинку висаджуємо дерева. Робимо це не лише для себе (ми живемо на десятому поверсі), а для всіх мешканців району, для покращення екологічної ситуації міста, для того, щоб залишити по собі добру згадку... Нам було надзвичайно приємно, що до нас приєднувались небайдужі сусіди – допомагали своєю працею, порадами, а хто й просто – добрим словом. Адже, якщо не ми – то хто?!? Ми власним прикладом намагаємось зламати всі недолугі стереотипи українського менталітету про "хату скраю", і вважаю, що це нам вдається. Перші дерева ми посадили у 2003 році – а сьогодні ми вже маємо чималенький сад. Сподіваюсь, сьогоднішні 16 дерев не пропадуть, а милуватимуть око ще не одного покоління українців!!!"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua