Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
людство   сенс життя   пиріжки   через 100 років

Що нас чекає через 100 років і чим людство має жити?

Катерина | 23.12.2007 23:35

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
12

Все, що нас оточує у просторі і часі, це не випадковість. І кожен з людей – не випадковість. Життя наше не заводить у глухий кут. НІ. Все має свій сенс.

Що нас чекає через 100 років і чим людство має жити?
Людська цивілізація. Маю таку давню і таку коротку історію водночас. Сама людина така проста істота. Це всього на всього 71 % чистої води, 18 % вугілля, 4% азоту, 2% кальцію, 2% фосфору, 1% калію, 0,5% сірки, 0,5% натрію, 0,4% хлору. А ще + столова ложка різних мікроелементів: магнію, цинку, марганцю, міді, йоду, брому, фтору, кремнію. Але всі ц елементи – це не повністю людина. Адже людина хоч і є хімічною сумішшю, але такою, що вражає: "Хто зміг так вдало погратись із дозуванням?... рівновагою?... неймовірною складністю?" Людина це не тільки ім'я, прізвище, це ще й соціальна історія.

Хтось із розпачем в житті каже: "Невже живемо ми, щоб померти?" А відповідь проста: "Ні живемо, щоб жити".

Світ навколо нас настільки великий. Стільки незвіданого відкриває перед кожним з нас, стільки таємничого, пропонує нам втілити свої мрії і свої можливості в життя. А в той самий час, він настільки тісний, що просто не можливо не задуматись над тим, як би створити ще щось нове, своє.

Через 100 років? Для людини – це довго, для світу – безмежно мало. Чи могли у 1907 році, коли Російська імперія ще рідко де мала електрику, коли Миколу 2 засудили на смерть, коли тільки-но пішов з життя Мендєлєєв, і навіть періодична система елементів щойно лиш була відкрита, уявити, що зараз, у 2007 році, більше половини людського населення може спокійно сидіти за комп'ютером, увійти в Інтернет і, якщо я того побажаю, читати даний текст з будь-якого кінця світу? Думаю навряд чи. І навряд чи світ, яким я його бачу в 2107 році, буде саме таким.

Впевнена в одному. Людство, як і зараз, буде робити помилки. Ціною еволюції будуть ці помилки. Адже по суті, яким є розвиток наш? Три кроки вперед, два назад, три кроки вперед, два назад... І можемо йти швидше, навіть бігти, але все одно два кроки відступатимемо назад.

З кожним поколінням, та що це я? з кожним роком! Ми маємо все більше технологій, все більше можливостей, а все одно не можемо відповісти на питання, які ставили перед собою давньогрецькі філософи. Все йде вперед, а нічого не змінюється.

Думаю, що і через сто років, існуватимуть проблеми добра-зла, честі-приниження, правди-брехні, вірності-зради, ідеалу-реальності. Думаю, що і через сто років, батьки не завжди розумітимуть дітей, а ті, в свою чергу, іноді нарікатимуть на батьків, а лиш, коли виростуть, опиняться в тій самій ситуації. А щодо батьків. От спитати зараз у дівчат, чи вміють вони готувати? 80% не знають як те робити. Невже через декілька сот років матимемо покоління бабусь, що не вміють пекти пиріжки?!

Зміняться технології, зміниться все навколо. Але, напевно, якась дівчинка, сидітиме і на своїй трохи застарілій моделі транслятора і проектора думок на папір буде замислюватись і друкувати про проблеми людства в 2207 році, з посмішкою думатиме про одяг, звички, житло людей з далекого 2007. Але все одно погодиться, що версій загибелі Титаніка може бути безліч, і навряд ми знайдемо достовірну... що кіно все ж не замінить театр... що найкраще пахне твій коханий... і що Пушкін мав рацію: "Чем меньше женщину мы любим, тем больше нравимся мы ей".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua