Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кр-к   та не гакай!
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
7

Коментарі
  | 17.12.2007 12:10
цей код справді трагічний (і нема різниці на чому він написаний – на асмі, на сі, результат той же
Странник   | 17.12.2007 12:14
Незарегистрированный пользователь | 17.12.2007 12:10
цей код справді трагічний (і нема різниці на чому він написаний – на асмі, на сі, результат той же
==========
Та тихо ви!!!!!!!!!!!!:))))))))))))
Я хочу почути глас божий, від профі, який нас вчить тут мові калиновій.: (
Кр-к, ну, де ти розумнику наш??;)
Стрілець   | 17.12.2007 12:36
Странник:
Незарегистрированный пользователь | 17.12.2007 12:10
цей код справді трагічний (і нема різниці на чому він написаний – на асмі, на сі, результат той же
==========
Та тихо ви!!!!!!!!!!!!:))))))))))))
Я хочу почути глас божий, від профі, який нас вчить тут мові калиновій.: (
Кр-к, ну, де ти розумнику наш??;)
Ігоре, я тут не помічав, щоб Кр-к когось повчав стосовно Асемблера. Тому й ваш примітивний цикл "Кр-к: nop jmp Кр-к" тут скоріше сприйметься, як спосіб похизуватися – он який я!
І я щось слабо розумію ваше збудження від тих тем, які він зачепив.
Може я геть тупий?
Стрілець   | 17.12.2007 12:44
А ще Ігоре, дозвольте запитати, як ви ставитесь до слова "ЕЗЕРНЕТ"?
Сприймаєте його, як норму?
  | 17.12.2007 13:02
Товарищи, товарищи спуститесь хотя бы до паскаля, а лучьше до бейсика.
А стихи замечательные. Так им москалям!
Странник   | 17.12.2007 14:07
Стрілець | 17.12.2007 12:36
Ігоре, я тут не помічав, щоб Кр-к когось повчав стосовно Асемблера. Тому й ваш примітивний цикл "Кр-к: nop jmp Кр-к" тут скоріше сприйметься, як спосіб похизуватися – он який я!
І я щось слабо розумію ваше збудження від тих тем, які він зачепив.
Може я геть тупий?
========
Не тупий, а замріяний.:)
Слухай, перед ким хизуватися, перед Кр-ком??? І чим?? Асемблер, це хіба щось надзвичайне??:))) Та ніякого збудження, невже на Кр-к може хоч щось збуджуватись??:)))))))))))))))))
Стрілець   | 17.12.2007 14:12
Странник:
Та ніякого збудження, невже на Кр-к може хоч щось збуджуватись??:)))))))))))))))))
Ігоре, так ви вже якось зведіть до купи видиме з дійсним.
Бо ваші коменти у його темах виглядають вельми збуджено.
При тому, що в інших випадках ваші коменти виглядали і спокійними.
Зведіть. А то виглядає якось дивно.
Тема ж була рівня спокійного реагування. Цілком.
Странник   | 17.12.2007 14:13
Стрілець | 17.12.2007 12:44
А ще Ігоре, дозвольте запитати, як ви ставитесь до слова "ЕЗЕРНЕТ"?
Сприймаєте його, як норму?
========================
Все просто, не треба різним ідіотам, типу драчепавличок та інших яворівських, лізти скрізь зі своїм баченням української мови. Там де не треба, їх бути не повиинно.;) Знаємо ми їх досягнення.
Але (як завжди про мову), це ж довга розмова. Бо мова це річ неформалізуєма, і жива. Народ розбереться без різних третьосортних захисників, які з цього тільки і здатні існувати. Або в ВР.;)
Странник   | 17.12.2007 14:18
Стрілець | 17.12.2007 14:12
Ігоре, так ви вже якось зведіть до купи видиме з дійсним.
Бо ваші коменти у його темах виглядають вельми збуджено.
При тому, що в інших випадках ваші коменти виглядали і спокійними.
Зведіть. А то виглядає якось дивно.
Тема ж була рівня спокійного реагування. Цілком.
=====
Ви не зрозуміли, якщо річ про мову, це мене звичайно задіває.;)
А не Кр-к, чи подібні.
Ну а за форму відповіді, то вже як хто може.:) Просто це ж не перша розмова на цю тему. Набридли різні недоумки.
Ekain   | 17.12.2007 14:47
Стаття- вірші талановиті. А те що не дуже коректні – так на те й творчість. Де хтосб бачив коректну творчість? Це вже не вірші будуть, а Правила користування метрополітеном чи гомо/хомо сапієнсом.

Я переважно за "гекання", але з провізією на традиційні написи, що не треба змінювати, та на "хекання" там, де це сприяє милозвучній вимові. Треба експеріментувати, а коли набереться багата практика, мовознавці щось колифікують у правила. Проблемка лише в тому, що нашим академікам за 70 та інтернетом вони користуватись не навчились, тому й кодифікують правила минулого, а не сучасності. Але це інше питання. Вже політики, лобіювання, бюджетних коштів.
  | 17.12.2007 14:52
Странник:
Все просто, не треба різним ідіотам, типу драчепавличок та інших яворівських, лізти скрізь зі своїм баченням української мови. Там де не треба, їх бути не повиинно.;) Знаємо ми їх досягнення.
Але (як завжди про мову), це ж довга розмова. Бо мова це річ неформалізуєма, і жива. Народ розбереться без різних третьосортних захисників, які з цього тільки і здатні існувати. Або в ВР.;)
Мене моя св. памяті мама (Царство їй Небесне) повчала мене колись – "Від дурного полу ріж і втікай". Давайте Странник "упражняйтесь" тут без мене. Перекривляти і перекручувати не означає мати талант творити. Та Вам чоловіче до тих "драчепавличок" як віслюку до арабського скакуна! Бувайте.
Странник   | 17.12.2007 15:07
Ekain | 17.12.2007 14:47
Стаття- вірші талановиті. А те що не дуже коректні – так на те й творчість. Де хтосб бачив коректну творчість? Це вже не вірші будуть, а Правила користування метрополітеном чи гомо/хомо сапієнсом.
============
Ekain, вибачте, але ніякої статті тут немає. Віршик, якийсь, є...:)
Ну не можна ж завжди занудствувати з цими Кр-ками.;)
Странник   | 17.12.2007 15:11
Кр-к | 17.12.2007 14:52
Та Вам чоловіче до тих "драчепавличок" як віслюку до арабського скакуна! Бувайте.
==========
Я б на Вашому місці, краще не злив нікого.;) А то ж прийдеться мені відповідати, і про мову, і про драчів різних... Воно Вам треба, та ще й з Вашими вбогими можливостями?; (
  | 17.12.2007 19:42
Странник:
Кр-к | 17.12.2007 14:52
Та Вам чоловіче до тих "драчепавличок" як віслюку до арабського скакуна! Бувайте.
==========
Я б на Вашому місці, краще не злив нікого.;) А то ж прийдеться мені відповідати, і про мову, і про драчів різних... Воно Вам треба, та ще й з Вашими вбогими можливостями?; (
Будь хоч у свому хамстві послідовним! То мені понаписував, що "тикати" людям це є для тебе нормальним і прийнятним, то тут знов "завикав". Вже определітєсь, учьоний ти мій.
Valeriy   | 17.12.2007 20:08
Кр-к:
Уважаемый Кр-к. Кто в языкознании был корифей – Вам надеюсь известно. Тем более странна Ваша тенденция, по сути следовать стопами корифея. Масштаб конечно не тот, но вот мысли очень схожи. Запретить, наказать, обязать ну и.т.д. И глубокий политический смысл. Ну если нет украинского чипсета, так хотя бы хаккеров переименуем в гаккеров. И второе. Не знаю кто тут возбудился, но если подсчитать количество потраченных слов, то перевес на порядок будет на Вашей стороне. Вашу бы энергию и плодовитость да на полезное дело. Мне контент надо для проекта – не хотите поучаствовать? Очень просто – весь гекс (хекс;-) перевести в байнери.