Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/life/4713fdd08bdd9/

Мистецтво простонеба

Beware | 16.10.2007 02:54

Передрук з моїм перекладом. Всі авторські права Paulo Coelho.

У своєму оповіданні "Прага, 1981" Paulo Coelho пише:

"Одного разу, взимку 1981 року, гуляли я і моя дружина вулицями Праги, коли побачили одного хлопця, який малював споруди навкруги. Хоча відчуваю справжній жах возити за собою речі поки мандрую (і ще залишалося багато подорожі попереду), мені сподобався один з його малюнків і я вирішив його придбати.

Коли віддавав йому гроші помітив, що хлопчина не мав рукавичок, незважаючи не холод біля мінус 5 градусів Цельсія.

-Чому не маєш рукавичок? – запитав я.

-Щоб краще втримувати олівець.

І почав розповідати мені як обожнює Прагу взимку, що це найкраща пора року щоб її малювати. Він так обрадувався покупці, що вирішив намалювати портртет моєї жінки, безкоштовно.

Поки я чекав що він домалює, я помітив, що сталося щось неймовірне: ми пробалакали майже 5 хвилин без того, що ніхто з нас знав мови іншого. Ми порозумілися тільки за допомогою жестів, посмішок, виразів обличчя і бажання щось поділити.

Просте бажання спільноти дозволило ввійти у світ без слів, де все завжди ясно і не існує найменьшого ризку бути погано товкованим.

А ось оповідання про іншого, українського, майстра що приносить радість людям: http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2007/10/15/26903/

Він, як і Coelho, практикує стрільбу з лука. І напевно, живе свою Персональну Легенду.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua