Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

UMC проти здоров'я громадян


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Жителі району Намив міста Миколаєва не дозволили встановленню станції UMC біля своїх будинків та двух шкіл.

Сьогодні вдень співробітники компанії UMC збирались встановити станцію, яка має радіаційне випромінювання, поруч з численними жилими багатоповерхівками та школами N55, 57 на вул. Лазурній (район Намив, м. Миколаїв). Однак мешканці району доволі швидко самоорганізувалися і не дали робітникам стільникового оператору встановити станцію, яка б отруювала їх та їхніх близьких. Представник компанії UMC, дарма розраховуючи на неграмотність мешканців, відверто брехав, що буцімто дана станція не те що не має радіаційного випромінювання і зовсім не шкодить здоров'ю, а навіть покарщує самопочуття людини. Однак, брехня не пройшла і робітникам стільникового оператору довелось залишити об'єкт і поїхати ні з чим. По даному факту місцеві жителі направили заяву до прокуратури і найближчим часом матимуть зустріч з мером міста Володимиром Чайкої.

По непідтвердженій інформації, чисельні станції різноманітних стільникових операторів на дахах будинків в місті знаходяться без офіційного дозволу лише за усним дозволом міського голови.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua