Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Підтримка зносу ідола Леніна-Бланка

Віктор Тригуб | 9.12.2013 12:15

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

два сюжети можна дивитися без кінця: як скидають у Києві Лєніна, і як на Януковича падає вінок
Конкретно цей бовван Ульянова Постановою Кабміну від 3.09.2009 виключений із державного реєстру пам'яток. При цьому скасовано Постанову Ради Міністрів УРСР про його туди занесення. Крім того, Міністерством Культури України в тому ж році всі пам'ятники


Підтримка зносу ідола Леніна-Бланка
два сюжети можна дивитися без кінця: як скидають у Києві Лєніна, і як на Януковича падає вінок

Журнал Музеї України вітає демонтаж напівзаконного монумента кату українського народу Леніну В.І. у місті Києві.

Такі знаки є рудиментом антинародного, антиукраїнського режиму, засудженого людством.

На руках комуністів – кров мільйонів людей!

Просимо Президента України Януковича В.Ф. нагородити всіх причетних до законного демонтажу, згідно Указу Президента України Ющенка В.А., державними відзнаками! За економію бюджетних коштів.

Редактор Віктор Тригуб

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський позитивно оцінив сьогоднішнє знесення пам'ятника Леніна у столиці України.

Про це він сказав у програмі Fakty po Faktach на польському телеканалі TVN24 у неділю увечері.

"Хтось може сказати, що це недипломатично, але я вважаю, що Ленін був одним із найбільш кривавих тиранів ХХ століття та особисто тішусь, що чергова європейська столиця немає його пам'ятника", − сказав він.

"Це може бути символічна десовітизація України, але варто пам'ятати, що ми знаємо теж з нашої історії, що такі моменти ейфорії часами дорого обходяться у майбутньому", − додав польський міністр.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25193960.html

Sydir Kizin

Демонтаж Леніна- вимога законодавства! До відома критиків сьогоднішньої акції ВО " Свобода": Конкретно цей бовван Ульянова Постановою Кабміну від 3.09.2009 виключений із державного реєстру пам'яток. При цьому скасовано Постанову Ради Міністрів УРСР про його туди занесення. Крім того, Міністерством Культури України в тому ж році всі пам'ятники Леніну та особам причетним до голодоморів та політичних репресій визнані такими, що не підлягають занесенню до реєстрів пам'яток. Це означає, що відповідно до Закону "Про охорону культурної спадщини" вони втратили статус пам'яток та не підлягають охороні державою. Крім того, є чотири чинних Укази Президента (один Кравчука і три Ющенка) про демонтаж цих пам'ятників. Те, що київський істукан ще стояв- це невиконання закону з боку КМДА.

Василь Шкляр

Лише вчора у Києві повалили совєтську владу. Знесенням лєніна хлопці змили ганьбу з чола української столиці. На постаменті було піднято холодноярський прапор. Слава героям!

Микола Поліщук

два сюжети можна дивитися без кінця: як скидають у Києві Лєніна, і як на Януковича падає вінок

УПД. Гебісткомісар Попів, що знищив Гостинний Двір, будинок Ніколаєва і особняк Грушевського, (список продовжуйте самі) виявляється, теж дуже переживає за Леніна.

Скажіть, це тільки я один в школі вчив серед інших творів Лєніна "Ультиматум Раднаркому українській Центральній Раді", який фактично розв"язав війну тій УНР, послідовником якої начебто є нинішня Україна? То чому стільки воплів щодо цієї статуї? У влади було 23 роки, щоб перенести її до музею, от до влади претензії й перед"являйте

Революция!

В Украине сегодня нет такого символа как в Париже была Бастилия – так что в этом случае если это все же дело рук ультраправого крыла партии "Свобода", а не милицейская спец.операция следует признать ВОЛЕИЗЪЯВЛЕНИЕМ ГРАЖДАН УКРАИНЫ таким путем освободившим столицу Украины от последнего знакового символа ушедшей в историю Советской власти и коммунистической идеологии.

Это должны были раньше сделать власть придержавшие, но не сделали.

За них это сделал УКРАИНСКИЙ НАРОД, хотя и с нарушением УСТАНОВЛЕННОГО ЗАКОНАМИ УКРАИНЫ ПОРЯДКА но в пределах своих полномочий указанных в Конституции Украины

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Владимир Бровко, член редколегии журнала Музеи Украины, юрист

Юрій Луканов

Влада почала ловити тих, хто валив пам"ятника Леніну. Ну більш тупого вони придумати не могли. Черговий раз весь світ реготатиме.Вони б іще Гітлера захищали, придурки

Андрій Скакодуб

Шановні мої френди! Ленін впав. Якщо якась сука надумаю поставити нового Леніна, я оскаржу її дії і він по любому не буде стояти там. Я пропоную обговорити долю цього місця. Коли я подивився на це місце, то я жахнувся. Така складна транспортна розв*язка і такий негативний символі. Це просто жах. Максимум клумба на місці Леніна. З понеділка розбираємо бетон і робимо клумбу і дорогу. Де правила дорожнього руху? Я забезпечу свою правову допомогу в цій проблемі. Ленін там ніколи не буде стояти!!!

Дмитрий Редько

Про Ленина. Который памятник. Который был.

Эмоционально – мне его будет не хватать. Примерно так же, как мне его не хватает в городе, где я родился и жил до тридцати лет, во Львове, у Оперы.

Т.е., вот что-то стояло, а потом перестало (в архитектурном смысле). И я помню, что вот раньше было, теперь – уже нет.

А кто не видел – и не вспомнит. И не надо.

Другое время, другая страна...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua