Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Розвінчати Штірліца?

Стрілець | 15.10.2012 20:29

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Сумнівний же він якийсь...
Та ще й УПА допомагає звеличити...


Ви думаєте, я хочу тут про Штірліца? Ні, я хочу тільки злегка торкнутися теми УПА й заяложених претензій до неї. А Штірліц, як йому й належить, мені допоможе.

Отже, згадуємо характеристику: "Істинний арієць. Характер – нордичний, витриманий. З товаришами по роботі підтримує хороші стосунки. Бездоганно виконує службовий обов'язок. Безпощадний до ворогів Рейху".

Нас у характеристиці мають цікавити два моменти – БЕЗДОГАННЕ виконання службових обов'язків і БЕЗПОЩАДНІСТЬ до ворогів Рейху. Вони нас повинні цікавити для того, щоб подумати, які саме обов'язки мав бездоганно виконувати штандартенфюрер СС. А також до яких ворогів і як мала проявлятися його безпощадність.

Адже Штірліц, щоб мати можливість збирати й віддавати Москві цінну інформацію, обов'язково мусив іще справді бездоганно виконувати щоденні обов'язки штандартенфюрера СС. І це виконання всенеодмінно мусило приносити користь Рейху. А значить і шкоду – ворогам Рейху.

Кіношні імітації могли допомогти разик-другий, але таки лишалися день за днем, місяць за місяцем, роки щоденної бездоганної праці на користь Рейху.

Скільки радянських людей загинуло із-за цієї діяльності Штірліца? Ніхто вже не підрахує, але аж надто ясно, що зовсім не мало.

Так кого ми тоді обожнюємо? Чи не пора розвінчати негідника, потвору, маньяка?

Що, дика постановка питання? Згоден, дика. Але ж яким тоді тупаком треба бути, щоб саме так ставити питання про УПА, яка, бачте, вступала там у якісь не такі союзи?!

Адже ж УПА теж була в тилу ворогів. Навіть не одного, а цілих трьох по черзі. Й не просто по черзі, а з повторами й солідарністю проти УПА. Отож вона не просто мала право, а ПОВИННА була вступати в будь-які союзи, яких вимагав момент для досягнення головної мети.

У Штірліца головною метою була цінна інформація, що з надлишком компенсувала його вимушену БЕЗДОГАННУ роботу на користь Рейху. УПА мала свою головну мету – вільну Україну і заради цієї мети не тільки могла, а й зобов'язана була вступати в будь-які потрібні для того союзи.

Й тільки дебіли або вороги можуть їй за це докоряти.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua