Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Галичина   перша совєцька окупація   кіно

Фільм "Золотий вересень – 1939"

jurko | 9.05.2011 23:43

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Возз'єднання чи окупація, добро чи зло? Події "золотого вересня" довгий час перебували під грифом "таємно" поза увагою науковців та митців, були призабуті...

Фільм ''Золотий вересень – 1939''
http://www.youtube.com/watch?v=pygmBPP4ekk

Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941

www.youtube.com

Возз'єднання чи окупація, добро чи зло? Події "золотого вересня" довгий час перебували під грифом "таємно" поза увагою науковців та митців, були призабуті суспільством. Багатокультурна довоєнна Галичина стала жертвою агресії двох найбільших тиранів ХХ століття Гітлера і Сталіна.

Igor Guz Прошу переглянути цей фільм і для багатьох стане зрозуміла реакція українців, в тому числі галичан, на червоні шмати...

Юрко Антоняк Вчора їздив представляти фільм разом із працівником ЦДВР Богданом Вдовиним у Мостиська. Загалом за ці вихідні наші друзі із Зарваницької Ініціативи – 10 міст області. Враження у глядачів – супер! Надзвичайно талановита стрічка! Проймає до глибини душі.

Вільна від суєти Крутий фільм) Вже бачила. До речі, в ролі двох нквдистів знімалися мої знайомі з товариства Пам*ять Любомир і Володя)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua