Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Путін   образа ветеранів ВВв.

Протест проти антиукраїнських заяв Путіна

Східний Погляд | 25.12.2010 17:54

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Представники Товариства "Просвіта", Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО), Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Спілки Української Молоді, Молодого Руху, ВО "Свободи", Об'єднання вільних профспілок "Громадський контроль" та інших патріотичних організацій 22 грудня зібралися біля приміщення Сумської...

Протест проти антиукраїнських заяв Путіна
Патріоти Сумщини 22 грудня 2010 року провели пікетування сесії Сумської міської ради. Вони вимагали від депутатів висловити свою позицію щодо заяви прем'єр-міністра Російської Федерації В. Путіна 16 грудня під час спілкування з росіянами в прямому ефірі, в якій Путін принизив внесок України та українського народу у перемогу в Другій світовій війні.

Представники Товариства "Просвіта", Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО), Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Спілки Української Молоді, Молодого Руху, ВО "Свободи", Об'єднання вільних профспілок "Громадський контроль" та інших патріотичних організацій зранку 22 грудня зібралися біля приміщення Сумської міської ради з плакатами в руках: "Ні – брехні про другу світову!", "Любіть Україну", "Путін принизив наших дідів і батьків", "Депутати, продемонструйте гідність!", "За історичну правду!" з вимогою до місцевих депутатів дати належну оцінку скандальним висловлюванням Путіна. "Така заява є не чим іншим, як суцільним шовінізмом, – підкреслив О.Целбунов. – Для мене це ще й образа пам'яті мого батька, смоленського росіянина, який захищав Київ...".

У деяких обласних друкованих та електронних виданнях з'явилися статті осуду дій і висловлювань прем'єр-міністра Російської Федерації В. Путіна щодо України. Зокрема, головна обласна газета "Сумщина" у N146-147 від 24.12.10 на першій сторінці помістила дві статті: "Ми не дозволимо принижувати наших ветеранів" і "Що робиться з тобою, Росіє?"."...Зайве нагадувати цьому маленькому росіянину про великі подвиги наших батьків і дідів. Кадровий офіцер КДБ все чудово знає, – пише головний редактор газети "Сумщина" Т.Бабинець. – Його образа України була жорстоким і ретельно продуманим політичним ходом: надто потепліли стосунки України й Росії останнім часом, що додає нинішньому президенту Росії Дмитру Медведєву симпатії росіян у переддень виборів у цій країні, тож треба супернику підставити ногу. І Путін у реалізації мети пішов традиційним для ЧК-НКВС-КДБ шляхом: кинув під ноги Україну...". А далі автор висловлює те запитання, яке крутиться-вертиться у головах багатьох мільйонів українців: "Що ж із тобою сьогодні робиться, Росіє, що в твоїх "надрах" продукуються ідеї пан-слав′янізму, на твоїх вулицях б'ють вихідців з Кавказу, а в твоїй столиці марширують фашисти? Що з тобою сталося, Росіє, що своїми ворогами ти оголошуєш грузинів, чеченців, українців? І головне – чому мовчить стосовно всього цього могутня російська інтелігенція?".

Дивно, але на заяву московського можновладця ніяк не відреагували офіційні органи України – МЗС, адміністрація президента, – вважаючи, що це "особиста думка".

З метою відновлення історичної справедливості Українська Громада м. Суми готує звернення до прем'єр-міністра Російської Федерації В. Путіна з вимогою офіційного вибачення перед українським народом, зокрема ветеранами та учасниками Другої Світової війни, а також планує подарувати йому літературу на історичну тему для підвищення власного освітнього рівня.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua