Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

66 лєт асвабаждєнія Украіни. Від українців

Стрілець | 29.10.2010 20:11

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Ми теж пам'ятаємо про ті 66 років.
Але трохи не так.


Сьогодні нам наші вічно вчорашні не забули нагадати про "66 лєт асвабаждєнія Украіни" Вони це люблять – ставати в позу спадкоємців "вєлікой пабєди", розігрувати сценки типу "ми помнім, а тє націкі..." Ну і розказати щось типу про сибірські дивізії, що, мовляв, звільнили Україну поки тут всякі їм у спину стріляли...

І тому подібне, їхній асортимент уже всім відомий.

А я от ніколи не бачив своїх двох дядьків по матері. Бо я народився після війни, а вони на ній лишились. Мій батько чудом вижив. Тільки на тілі лишилось кілька шрамів від ран. А якби не так, то може я народився б від когось із тих, що із "сібірскіх дівізій", мав би тепер прізвище на "ов", був би серед теперішніх "помнящіх" і бризкав би жовчю на ненависну "нєзалєжную".

Легко могло бути. Ні для кого ж уже не секрет, що коли ті "сібірскіє" почали "асвабаждать Украіну", тут відразу ж почалась і масова мобілізація. Новобранців аж надто часто без усякої підготовки і навіть без зброї зразу ж кидали на фронт, на передову. Де їх, природно, і вбивали масово.

Логіка в таких діях була, ще й яка.

Була логіка полководців-м'ясників. Адже відомо, що для вбивання одної людини на полі бою тратиться далеко не один патрон. Багато. А ще й гармати стріляють, танки-літаки-автомобілі випалюють пальне і ресурс. І так далі – так переводяться, нищаться ресурси супротивника. Ну а потім, коли вже ті ресурси німців повичерпані, такий полководець-м'ясник кидає в бій нормально озброєні й навчені війська, тих же "сібіряков" і вони вже ефектно "асвабаждают".

Була логіка кремлівських правителів. Яким чим менше залишиться на земіл України власне українців – тим краще. Перед війною вони для цього організували голодомор, а тепер і м'ясорубки фронтові своє роблять... Ляпота!

Голодомор забрав мільйони. М'ясорубки забрали теж предостатньо.

А потім на місце винищених тихо, але масово пішов наїзд "асвабадітєлєй" і їхніх потомків. Які радісно творили "дружбу народав" і "новую історічєскую общность"

Ну а їхні потомки тепер тут "помнят".

Стаючи в позу типу "ет ми асвабаждалі, а ви нам в спіну стрєлялі, націкі!"

Та ми теж пам'ятаємо.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua