Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Подобєд   Сіленков   ОДА   Херсон   Крути

Радянські Крути

Григорій Голяш | 26.12.2009 14:52

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Офіційний сайт Херсонської облдержадміністрації вже встиг ознайомити громадськість із "Затвердженим планом заходів щодо відзначення в області 92-ї річниці подвигу Героїв Крут".

Радянські Крути
Найбільше в розробленому плані вражає численність заходів: тут вам і круглі столи, і диспути, і вечори, і виставки, і збори, й обговорення, і "день відкритих дверей"... Якщо коротко – чиновники зможуть поставити собі не просто галочку, а букет галочок. Мовляв, скільки всього ми зорганізували й провели. І не можна сказати, що всі перелічені ОДА заходи – безсистемні та непов'язані між собою, позаяк це неправда: всі заплановані заходи мають важливу спільну рису – їх неможливо відстежити й проконтролювати. Жодного сухого залишку. Жодних наслідків. І вівці цілі й вовки ситі. Тут, на місцях, у Херсонській області нічого не буде.

Брак патріотизму як геть неефемерного, а подекуди, в критичні моменти історії, вирішального чинника, частково пояснює від'ємну результативність державної політики в гуманітарній сфері впродовж минулих двох десятиріч. Не можна вимагати від посадовця, щоби він надривався заради країни, яка йому байдужа.

Користуючись нагодою, звертаюсь до пана Бориса Сіленкова. Прошу Вас, доведіть справами, що Ви не є "моралє імпотенто". Що Ви таки спроможні на щось більше, ніж на покладання квітів до пам'ятника Шевченкові (з нагоди всіх свят). Адже в області за довгі роки Вашого губернаторства не з'явилося жодної матеріальної пам'ятки, присвяченої подіям Перших Визвольних Змагань (1917-1920-ті роки). Встановіть бодай меморіальну табличку в одному з сіл, де квартирувались військові частини Армії УНР, де перебував разом із УСС Василь Вишиваний (Габсбург). Нехай такий незначний крок засвідчить Вашу дієву (а не формальну) пошану до Героїв України.

Павло Подобєд

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua