Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
11

Коментарі
  | 29.11.2009 18:43
Не понимаю я хохлостонов, благодаря Сталину и русским государям, Украина увеличилась по площади более чем в три раза! Благодаря подонку Хрущеву, получила еще и Крым.

Да вам, недоноскам, свечку за Кремль пойти поставить надо, а не говно лить.

Скот неблагодарный. Ни пяди земли своей не завоевали, не защитили.
Только в схронах сидеть способны, да подаренное москалем проматывать.

Дерьмо.
Leon   | 29.11.2009 19:17
Поликарп Голдштейн-Фесун:
благодаря Сталину и русским государям
Що спільного між Сталіним і русскіми государями?
Ни пяди земли своей не завоевали, не защитили.
Во інтелект попер – "СВОЄЙ НЕ ЗАВОЄВАЛІ"! Красавчєг, своє – відвойовують, але спочатку захищають, чим і займаємось. На відміну від Вас і вам подібних "холопов государєвьіх".
А одного разу понадіялись на "братів по вірі" – до цього часу розраховуємось за фатальну помилку.
Никита   | 29.11.2009 19:37
Leon:
Цікаве наймення у твого співбесідника, Леоне. Оригінальне. А на сусідній гілці він підписався "Трупоїд"...
Leon   | 29.11.2009 19:41
Никита:
і не дивно. Надмірне вживання алкоголю сприяє деградації особистості, і на прикладі того провокатора можна у цьому вчергове пересвідчитись.
  | 29.11.2009 19:44
Що спільного між Сталіним і русскіми государями?
То, что территорию Украины увеличили в несколько раз за счет русской земли.

Во інтелект попер – "СВОЄЙ НЕ ЗАВОЄВАЛІ"! Красавчєг, своє – відвойовують, але спочатку захищають, чим і займаємось. На відміну від Вас і вам подібних "холопов государєвьіх".
Мой красавчег, тебе в рот не влезет.

А свою землю вы только проебывать могли, по схронам прятаться да на фашиста полицаями працювати.
Галицию с прочими лодомериями да буковинами вернуть полякам, русские земли и так уже вернутся в Россию – что останется?

Вам свинопасам на Сталина молиться надо!
Никита   | 29.11.2009 19:53
Leon:
Цікаво, що молитися за грішну душу Сталіна і поставити свічку за упокій Кремля нам пропонує людина з такими оригінальними самоназвами... В цьому таки щось є символічне, як на твою думку?
  | 29.11.2009 20:09
Ну если тебе так не нравится грешная душа Сталина и Кремль – верни все, что ты от них получил и живи в конуре в обосранных шароварах на задворках польского пана.
Там твое историческое место.

А то ты и жить хочешь на том, что получил от Кремля и Сталина и дерьмо туда же лить.

Это называется – хохломенталитет
Никита   | 29.11.2009 20:20
Поликарп Голдштейн-Фесун:
А то ты и жить хочешь на том, что получил от Кремля и Сталина и дерьмо туда же лить.
Боже борони! Нічого я туди лити не хочу. Я взагалі проти того, щоб втручатися у внутрішні справи сусідньої держави. І Сталін та Кремль прекрасно обійдуться без наших молитв і свічок...
  | 29.11.2009 20:22
Понятно. Значит просто хочешь жить на полученной на халяву земле от негодяя Сталина...

Вот они принципы хохла. Только, боюсь, поздно. Территория должна получить наконец хозяина. Точнее хозяев.
А русские должны вернуться домой.
Никита   | 29.11.2009 20:34
Поликарп Голдштейн-Фесун:
А русские должны вернуться домой.
Чудова думка! Підтримую. Буквально сьогодні чув по ТБ, як їхній президент Мєдвєдєв бідкався, що дуже мало росіян скористалися програмою по возвращению в Россию соотечественников из ближнего и дальнего зарубежья...
Leon   | 29.11.2009 20:36
Поликарп Голдштейн-Фесун:
То, что территорию Украины увеличили в несколько раз за счет русской земли.
Не плутайте хрін з цибулею. За рахунок руської землі збільшилась територія Зрадника Русі – Московії. І те що п"явка присмокчеться до людини не зробить її людиною. Так і з вами – ви ніколи не були Руссю, і нею не станете, хоч як себе нею не називайте.
Мой красавчег, тебе в рот не влезет.
А свою землю вы только проебывать могли
Вам свинопасам на Сталина молиться надо!
Мдяааа, істина "шляхетного" суперпєдриота в останній інстанції...
  | 29.11.2009 20:43
по возвращению в Россию соотечественников из ближнего и дальнего зарубежья...
Юго-восток Украины и Крым, для России не зарубежье. Возвратятся вместе с землей.

Да и у поляков, я слышал претензии появились.

Зрадника Русі – Московії. І те що п"явка присмокчеться до людини не зробить її людиною. Так і з вами – ви ніколи не були Руссю, і нею не станете, хоч як себе нею не називайте.
Да ебал я с тобой спорить, от Московии земли получили, значит от Московии. Главное – возвращать придется.

Останется один хохлопидорский палисадник 3Х3, называться будет как и положено – Окраина. Хоть Московии окраина, хоть Польши.
Leon   | 29.11.2009 20:48
Поликарп Голдштейн-Фесун:
Галицию с прочими лодомериями да буковинами вернуть полякам, русские земли и так уже вернутся в Россию – что останется?
Як це – повернути комусь те, що тим "комусь" не належить? Хоттабича викличте до своїх хворих фантазій – може щось допоможе. Або інший вихід – до Кащенко.
Ну если тебе так не нравится грешная душа Сталина и Кремль – верни все, что ты от них получил
Що ж я від них отримав?Ага,ось що: горе, смерть, асиміляцію, репресії,Голодомори, масові депортації, Другу Світову,колективізацію,винищення церков і духовенства, ГУЛАГ,Вінницю, Биківню,в"язниці НКВС і т.п. Як вважаєте, якщо все це повернути, отримувач зрадіє?
Leon   | 29.11.2009 20:51
Никита:
Цікаво, що молитися за грішну душу Сталіна і поставити свічку за упокій Кремля нам пропонує людина з такими оригінальними самоназвами... В цьому таки щось є символічне, як на твою думку?
Ключове слово – за упокій Кремля. Я б і сам поставив свічку. За тих, хто його вкінець-кінців упокоїть. А та "людина" не справляє враження людини. Так собі, індивідуум, напевне. Бо щоб так відноситись...
Никита   | 29.11.2009 20:53
Поликарп Голдштейн-Фесун:
Юго-восток Украины и Крым, для России не зарубежье. Возвратятся вместе с землей.

Да и у поляков, я слышал претензии появились.
Дуже цікава інформація!
В Кремля до України є територіальні претензії?!
Дайте посилання, будь ласка, я, наприклад, вперше про це чую!