Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Сталін   Гітлер   договір із дияволом   жертвоприношення...

Сталін та Гітлер – сатаністи!


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

Сталін та Гітлер цікавилися окультизмом й повязали свої долі із потойбічними темними силами...

Сталін та Гітлер- сатанисти!

Сталін в юності навчався у духовному училищі та семінарії отож добре знав: Бог та диявол існують отож магічні ритуали є досить могутньою зброєю. У 1920 році в одному із будинків Петрограду зібрались декілька сильних чорнокнижників й стали проводити обряд енвольтування над фотографіями Леніна, Троцького та Сталіна. Чекісти, котрих хтось проінформував про це зібрання, віднеслись до обряду дуже серйозно – розстріляли усіх учасників без допиту, слідства та суду.

Ось чому Сталін свідомо змінив дату свого народження, – щоб вороги не могли скласти його гороскопу й нашкодити.

У 1930 році за наказом Сталіна із Ленінграда в Москву була доставлена знаменита відьма Наталія Львова разом із численними чаклунськими атрибутами – від атаме (наговореного ножа) до лапок висушених лише їй відомих птахів. Після кожного візиту відьми Сталін робив кадрові перестановки у середовищі більшовицьких керівників.

Сталін вивчав окультні науки й вербував людей, котрі володіли окультними знаннями та надприродними здібностями. За його наказом в Кремль був доставлений відомий екстрасенс Вольф Месінг. Сталін особисто перевірив здібності медіума: дав завдання отримати у Держбанку 100000 карбованців за вирваним із шкільного зошита аркушем. Після того як Месінг блискуче підтвердив свої магічні здібності Сталін став давати йому завдання, котрі могла виконати лише людина із надприродними здібностями.

Сталін послідовно витісняв із державних посад окультистів та репресовував тих із них, котрі відмовлялися співробітничати. Чому? А щоб не шкодили...

Поступово Сталін сам став найсильнішим медіумом. Уінстон Черчіль згадував: "Сталін справив на нас величезне враження... Коли він входив в зал на Ялтинській конференції, усі ніби по команді, вставали й чомусь тримали руки по швах". Одного разу Черчіль вирішив не вставати. Сталін зайшов – "і ніби потойбічна сила підняла мене з місця".

Такий феномен стався й зі Сталіним після того як він, за свідченням дочки Світлани: "... отец спутался с тёмными силами". Весь фокус у тому, що у подібних випадках характер, спосіб мислення людини різко міняється – вона стає втіленням диявола, стає одержимою, біснуватою. Таку людину розпирає гординя, у неї стає завищеною самооцінка. Щоб твій покровитель був тобою задоволений та давав бажане ти мусиш чинити антихристиянські вчинки, приносити йому криваві жертви. Це не обов'язково мають бути ритуальні жертовники, як у племен інків, ацтеків, майя – підійдуть будь-які методи знищення людей. Якомога більше ненависті, сліз та крові вимагає від тебе твій покровитель. Глузування над Богом та Його заповітами, війни, тотальну брехню, масові репресії, катівні ЧК, ГПУ, НКВС, Гестапо, газові камери, голод, кров, сльози – все прийме від тебе як пожертву твій покровитель.

Мислення та характер людини під впливом диявола міняється кардинально. Ось повчальний приклад: Остаточне рішення про війну проти СРСР Гітлер прийняв 18 грудня 1940 року, а вже 20 березня 1941 року керівник Генерального штабу Червоної армії генерал Голіков подав керівництву наркомату й Генштабу доповідь, у котрій розкривався план "Барбаросса". Та цю доповідь усі сприйняли як... дезінформацію!

Слід знати: план "Барбаросса" на столі Сталіна не був заслугою радянських "бійців незримого фронту". Тут справа в іншому: оточуючі Гітлера посадовці усвідомлювали катастрофічність намірів свого фюрера й, щоб не допустити найстрашнішого, свідомо видавали плани Вермахту радянським дипломатам.

Диявол дає бажане, але перемінює розум, міняє характер.

Нещодавно в архівах був знайдений пошкоджений вогнем договір Гітлера із дияволом. Адольф любив Батьківщину, воював за неї на фронтах Першої Світової війни але... на ці заслуги ніхто не звертав уваги! Він мріяв змінити ситуацію в Німеччині на краще та доля не була прихильною до нього. От він із відчаю й зважився на вкрай безглуздий вчинок – продаж душі дияволу... У тому підписаному 30 квітня 1932 року договорі Гітлер обіцяв душу дияволу в обмін на абсолютну владу. (Експерти встановили, що почерк та підпис Гітлера справжні.) З того моменту Гітлер отримав здібності зачаровувати натовп та доля різко повернулась у бік досягнення омріяної мети – у січні наступного року він вже керував Німеччиною!

Раніше Гітлер писав про комуністичне вчення: "Марксизм заперечує в людині цінність особистості... Якби марксизм став основою всього світу, це означало б кінець усілякої системи, котру до цих пір уявляв собі розум людський. Для жителів нашої планети це означало б кінець їх існування. Якби єврею з допомогою його марксистського символу віри вдалось отримати перемогу над народами світу, його корона стала б вінцем на могилі всього людства. Тоді наша планета, як було з нею мільйони років тому, носилася б в ефірі, знову безлюдна і порожня. Вічна природа безжально мстить за порушення її законів".

Ось як кардинально змінився його спосіб мислення: раніше Гітлер критикував марксизм, а пізніше, після підписання договору із дияволом сам створив вчення, котре по своїй злочинності набагато марксизм перевершує! У нього вистачило розуму вивести Німеччину з кризи, здобути любов власного народу а от бажання повалити сталінський режим руками радянських людей – ні! Диявол дає прихильність долі, фарт, розум успішно вирішувати одні складні проблеми і разом із тим... впритул не бачити простого вирішення інших! За здорового глузду Радянську імперію можна було подолати дуже просто: розпочати війну й перетворити її на громадянську проти комуністичної ідеології...

Ритуальне самогубство.

Червона армія підійшла до Берліна. Найближче оточення розбігається та Гітлер спокійний – він прислуховується до потойбічних голосів й вірить: сатана явить чудо, за котре потрібно принести величезну криваву пожертву. Він заявляє: "Росіяни, котрі знаходяться поблизу міста, обов'язково будуть відкинуті й заберуться геть". З того моменту усі його накази стали стосувалися страт: знищити в'язнів, усіх зрадників, знищити старого хірурга, швагра. Та цього виявилося мало. Тоді Гітлер наказує затопити метро в котрому знаходилися 200000 берлінців! Та от та пожертва виявилася марною – Сталін відправив війська у лобову атаку й пожертвував удвічі більше...

Гітлер дочекався вибраної ним дати, пообідав, потиснув руки соратникам й покінчив життя самогубством. Це сталося 30 квітня 1945 року. Справа в тому, що в той день після заходу Сонця настає найбільше свято сатаністів – Вальпургієва ніч. Таким чином одержимий дияволом Гітлер власне самогубство перетворив на ритуальне жертвоприношення темним силам...

Колишній друг – Сталін переживе його на неповних вісім років. Усипле Європу кістками полеглих вояків, Сибір – кістками "ворогів народу". Здобуде лаври переможця, спасителя світу. Буде отруєний соратниками, похованим у мавзолеї, розвінчаний, винесений із мавзолею. Оди син вже загинув у полоні, інший помре у рядянській психлікарні, дочка емігрує у США. І сміття із могили поволі розвіє вітер історії...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua