Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Російське козацтво

Генерал от кавалерии Петр Николаевич Краснов

Анатолій Грива | 22.03.2009 21:45

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Додатково до статті "Козацькі військові частини, що брали участь у бойових діях Другої світової війни як союзники Німеччини"

Можна багато чого зрозуміти з цього питання вивчивши життєвий шлях Петра Миколайовича Краснова за інформацією поданою нижче:

http://www.hrono.info/biograf/krasnov.html

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%9F%D1%91%D1%82%D1%80

Навколо Петра Краснова в цей час в Росії точиться багато дискусій.

Цікавими є також ці два документи:

10 грудня 1943 року була прийнята декларація німецького уряду до козаків на знак визнання козацьких досягнень у боротьбі за самобутність і проти комунізму:

"Козаки! Козацькі війська ніколи не визнавали влади більшовиків. Старші війська, Донське, Кубанське (колишнє Запорозьке), Терське і Уральське (колишнє Яїцьке), жили в давні часи своєю державною владою і не були підвласні Московській державі. Вільні, такі, що не знали рабства і кріпосної праці, ви, козаки, загартували себе в боях. Коли більшовизм поневолив Росію, ви з 1917 року по 1921 боролися за свою самостійність з ворогом, який у багато разів перевищував вас числом, матеріальними засобами та технікою. Ви були переможені, але не зломлені. Протягом десятка років з 1921 по 1933 рік ви постійно повставали проти влади більшовиків. Вас морили голодом, били, висилали з сім'ями, з малими дітьми на тяжкі роботи на Далеку Північ, де ви гинули тисячами. Вас розстрілювали, знищували. Вам доводилося ховатися, вести жахливе життя людей, постійно гнаних і таких, що чекають на страту. Ваши землі були відібрані. Війська ваші знищені. Ви чекали визволення, ви чекали допомоги!

Коли доблесна Німецька армія підійшла до ваших рубежів, ви явилися до неї не як полонені, а як вірні соратники. Ви з сім'ями, всім народом, пішли з німецькими військами, зв'язали свою долю з ними, приймаючи всі жахи війни, щоб не допустити нового рабства від більшовизму. Всі, хто тільки міг воювати, взялися за зброю. Другий рік ви воюєте плече до плеча з німецькими військами. Ви пережили всі жахи влади більшовиків і ви ніколи з нею не примиритеся. Німецька армія знайшла у вас чесних і вірних союзників.

За ваши заслуги на ратному полі в цю велику війну, з повагою до прав ваших на Землю, яка тисячу років належить вам і за яку кров пролито вашими предками, визнаючи права ваші на самостійність, вважаємо обов'язком нашим затвердити за вами, козаками і тими, хто з вами проживав і разом з вами доблесно воював проти більшовиків:

1.Всі права і пільги службові, які мали ваші предки в колишні часи.

2.Вашу самостійність, яка принесла вам історичну славу.

3.Недоторканість ваших Земель, які ви отримали такими трудами.

4.Якщо б воєнні обставини тимчасово не допустили б вас на Землю предків ваших, то ми влаштуємо ваше козацьке життя на сході Європи під захистом фюрера, давши вам землю і все необхідне для вашої самобутності.

Ми впевнені, що ви вірно та слухняно об'єднаєтеся в загальну дружну роботу з Німеччиною та іншими народами для облаштування нової Європи і створення в ній порядку, миру і мирної щасливої праці на довгі роки.

Нехай допоможе вам в тому Всемогутній!

10 листопада 1943 року.

Німецький Імперський уряд.

Начальник штабу Верховного командування Кейтель

Рейхсміністр Східних областей А.Розенберг";Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua