Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відбулось Всеукраїнське таборування-теренова гра "Чорний Ліс – 2008"


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

З 22 по 25 травня на території заповідника Бочки поблизу села Дмитрівка Знам'янського району Кіровоградської області Кіровоградські обласні організації "Молодий Народний Рух", "Національний Альянс" та Українське дитячо-юнацьке товариство "СІЧ", за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА, Відділу у справах сім'ї та молоді міської

Відбулось Всеукраїнське таборування-теренова гра ''Чорний Ліс – 2008''
В ході проведення заходу на території лісництва було розташовано стаціонарний табір, з суворою дисципліною та правилами. За зразок було взято впоряд армії Українських Січових Стрільців початку 20 століття. На території табору було суворо заборонено вживання іноземних (особливо російської) мов, нецензурних висловів, алкоголю, наркотиків та тютюнопаління. Було організовано різноманітні гутірки (секції), де учасників таборування навчали кікбоксінгу, наданню першої медичної допомоги, основам маскування, тактиці та стратегії ведення бойових дій, патріотичних пісень, основам спортивного туризму, бойовому гопаку, історії створення та боротьби героїв Холодного Яру. Завершилось таборування масштабною тереновою грою. Учасників було поділено на дві команди, які розійшлись в різні частини терену (лісу) і організували свої табори – а саме встановили намет та щоглу з прапором. Завданням команд було знайти та відібрати прапор команди-супротивниці та протримати його до кінця гри. Гравці могли бути "вбиті" шляхом зриву нарукавної пов'язки, що символізувала життя. Напруження зростало з наближенням кінця гри, і, врешті-решт, перемогу вдалось визначити за очками. Перемогу отримала команда "червоних". В якості призу КОО "Молодий Народний Рух" візьме весь склад команди-переможиці на фестиваль "Зашків", що пройде 14-15 червня у Львівській області.

У заході взяло участь більше 120 учасників. Були делегації з Івано-Франківської, Київської, Волинської, Черкаської, Полтавської та Дніпропетровської областей. Кіровоградська область була представлена не лише містом Кіровоград, а й учасниками з Олександрії, Знам'янки, Гаївки, Новгородківського, Новоукраїнського та інших районів і населених пунктів області. Окрім співорганізаторів заходу, до участі в таборуванні долучились представники організацій НСОУ "Пласт", "Фундації регіональних ініціатив", Громадського руху "Не Будь Байдужим", ВО "Тризуб" ім. С. Бандери, Студради КНТУ, тощо.

Як зазначив отаман (керівник) табору, Дмитро Сінченко, "Згідно проведеного анкетування, всім учасникам сподобалось таборування, і вони з нетерпінням чекають наступних заходів! А ми, в свою чергу, обіцяємо не зволікати з організацією подібних заходів у майбутньому!"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua