Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

День незалежності України: 22 січня чи 24 серпня?

Пресіч Сашко | 23.01.2008 21:49

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
4

За Конституцією, Україна є правонаступниця УРСР, але чому її, адже незалежними ми ще стали за УНР 1918 року, а надалі були окуповані? Чому 1991 року ми стаємо вдруге незалежними, а не відновлюємо суверенність Батьківщини?

День незалежності України: 22 січня чи 24 серпня?
22 січня 2008 року виповнюється 90 років від дня підписання Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, за яким Українська Народна Республіка стала самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною державою українського народу.

Також у цей день виповнюється 89 років підписанню більш відомого всім Універсалу Директорії Української Народної Республіки 22 січня 1919 року або Акту злуки УНР і ЗУНР, і саме це свято відзначаємо на державному рівні.

Але чи можливо було би підписання Акту злуки без утвердження в 1918 році незалежності України?

Чи потрібно нам було ставати вдруге незалежними, а не відновити свою незалежність після радянської окупації, як то зробили народи Прибалтики, проголошуючи поновлення своєї зруйнованої совєтами державності?

То чому ми тоді цілком і повністю забуваємо про це свято, тим паче, що цьогоріч Акту проголошення незалежності виповнилося 90 років?Здається, ці хлопці й дівчата так не вважають...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua