Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
3

Росія не визнає Голодомор геноцидом

Ekain | 13.11.2007 10:17
Нормальні люди не лише б визнали геноцид українців, але б визнали ще геноцид росіян, казахів та киргизів, яких також комуністична влада морила голодом.
Дивно, але для сучасної Росії загибель навіть 2-2,5 млн своїх росіян не геноцид. Так дорогі їм "ідеали" комунізма!
Коментарі
Стрілець   | 13.11.2007 11:21
Є велика кореляція відсотків виморених із відсотками українців.
Тому дурня всяке ля-ля про те, що помирали й інші. Це було просто за принципом "ліс рубають – тріски летять"
Ну не могли ж вони по селах відбирати все в українців і залишати місцевим росіянам. Це було би занадто грубо, занадто ясно для всіх. "Шкандаль" був би. Тому й виморили заодно і парочку мільйонів своїх. Що їм ті плюс-мінус пара мільйонів...
Ekain   | 13.11.2007 12:56
Стрільче,
Вони своїх виморювали у себе. А ще киргизів та казахів. У відсотковому відношенні, мабуть, втрати тюрків ще вищі ніж наші, але їхні керівники такі ж інтернаціоналісти як Лукашенко, але у східному варіанті.
Мені бабця з російської лінії розповідала про голод у Росії, а бабця з української лінії – про Голодомор. І те, і те було жахливе. І викликано було не неврожаєм, а жагою до пограбування, класовою та національною ненавістю. На наше щастя, в Україні багато людей усвідомлюють витоки трагедії, чого не можна сказати про Росію: там лише маргіналізовані інтелігенти з "Меморіалу" та Жиріновський, що піариться антикомунізмом.
  | 13.11.2007 23:46
Голод був штучно створений, скільки можна вже брехати про неврожаї??? Які неврожаї, коли забирали все, що можливо їсти??? Вони і не визнають. Бо для них визнати голодомор – це викопати яму для власної ВЕЛИЧІ, в яку можуть благополучно зірватись... От і видумують побасеньки... Як в принипі і раніше... І чому я не здивований із тієї заяви?
Сезам   | 14.11.2007 00:10
Що, кажуть помирали і інші народи? А поволжжя та Киргизія теж були оточени військами НКВД? Туди теж не пускали нікого?

А цинізм кацапів безмежний.Тому заява не дивує.
  | 16.11.2007 01:49
Зайшов якось на форум сайту КПРФ (Москва) по питанню голодомору... Краще б туди не заходив... Форум любителів макаронних виробів під комунсоусом