Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Нові Петрівці   музей   битва за Київ у 1943 році   військова вистава

Остання "війна" в Нових Петрівцях

Віктор Тригуб | 2.11.2007 01:46

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
6

Поле, де проходять унікальні військово-історичні реконструкції, за чутками, вже порізали на клаптики під приватну забудову. Тож не забудьте 4 листопада відвідати Державний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році" в Нових Петрівцях. Скоріш за все, такого вже не побачите...Військова вистава "Дайош Київ! Листопад 1943 року". Початок о 12 годині.

Остання ''війна'' в Нових Петрівцях
Дуже ймовірно, що більше такого не буде... Поле, де проходять унікальні військово-історичні реконструкції, за чутками, вже порізали на клаптики під приватну забудову. Тож не забудьте 4 листопада відвідати Державний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році" в Нових Петрівцях. Скоріш за все, такого вже не побачите...

МГО "Червона зірка", музей, за сприяння Національної кіностудії ім. Олександра Довженка, підтримки Державної прикордонної служби проводять військову виставу "Дайош Київ! Листопад 1943 року". Початок о 12 годині. Їхати від метро "Героїв Дніпра" або пл.Т.Шевченка.

Буде демонструватися діюча військова техніка СРСР та Німеччини періоду Другої світової війни, озброєння... Члени кількох уніформістських клубів у формі армій тих часів, зброєю, відтворять фрагмент бойових дій.

Буде багато стрілянини, вибухів, піротехнічних ефектів... Концерт.

Захід ювілейний. Клубу "Червона зірка" – 5 років. Тож очікується чимало сюрпризів...

Звертаємо увагу автомобілістів на складності з паркуванням поблизу музею! Автомобілями буде забито кілька гектарів і половина села!

-Прошу всіх гостей побувати у розкішному парку Державного заповідника, оглянути реконструкцію командного пункту з траншеями і бліндажами, пантеон, монумент! – запрошує директор музею Іван Вікован, – В залах музею слід побачити діораму, ознайомитися з цікавими стендами зброї, у тому числі виставкою кулеметів "Максим", касками різних часів і армій. Чимало речей з приватних колекцій...

-Нещодавно журнал "Музеї України" організовував музейну журналістську експедицію до Нових Петрівців і ДОТам Лютізького плацдарму і лінії оборони Києва, – говорить шеф-редактор часопису Наталка Іванченко, – Представники преси побачили чимало цікавого, розповівши про це широкій аудиторії. За відгуками журналістів, вони не сподівалися побачити такі потужні колекції. Тепер настала черга масової публіки. Як правило, до музею приїздять сім'ї з дітьми. Розваг буде чимало!

Спеціально до заходу, музей і часопис "Музеї України" виготовили колекцію календариків, плакат, які можна придбати.

На думку спеціалістів, вистава в Нових Петрівцях, яка проводилася два рази на рік, є одним з наймасовіших музейних заходів. Кількість відвідувачів і учасників перевищує сто тисяч! Не дивно, що заклад отримав відзнаку "Кращий сільський військовий музей України". Успішно діє сайт музею http://www.battleforkyiv.org.ua/index.php

Просимо звернути увагу на танк Т-34, що зліва від алеї до монументу. За спогадами ветеранів, саме він першим увірвався до Києва...

Інтриги довкола вистави додає і конфлікт, що розгорівся між лідерами однієї з структур-організаторів. Образи і амбіції вгамувати не вдалося. А враховуючи те, що люди дуже впливові, вже задіяні і правоохоронні органи, спецслужби, Міноборони, вищі чиновники... Можуть бути якісь провокації довкола зброї, військової техніки... Саме через це, ми нічого не писали про виставу раніше. А може все вдасться провести як завжди – на високому рівні.

Як правило, такі заходи відвідують відомі політики, громадські діячі, дипломатичний корпус...

Не пропустіть!

В неділю – на Нові Петрівці!

Дуже жаль, якщо це військове шоу буде останнім...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua