Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
кармазін чмо

Юрій Кармазін – раб Влади Л? Знайшли ворогів Хабаду!!!

Віктор Тригуб | 24.09.2016 03:44

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Повідомляємо про черговий тиск на маленький журнал "Музеї України".

Спроба фельєтону. Нині відзначився багатолітній парламентський балабол і ймовірний агент деяких закордонних спецслужб, мало не президент України, нардеп, прокурор, доххтор, месія Юрій Кармазін.


Юрій Кармазін – раб Влади Л? Знайшли ворогів Хабаду!!!
Повідомляємо про черговий тиск на маленький журнал "Музеї України".

Спроба фельєтону. Нині відзначився багатолітній парламентський балабол і ймовірний агент деяких закордонних спецслужб, мало не президент України, нардеп, прокурор, доххтор, месія Юрій Кармазін.

До речі, лідер боротьби із зловісною іудо-нацистською сектою Хабад, під егідою улюбленої всіма нами ФСБ. Під скрепами РПЦ.

Це повний правослабний фундаменталізм, афігенний шабаш, шиза і взагалі АБЗАЦ! Але, такі реалії...

Треба спитати, що робити з залишками керівництва Київської ОДА, після корупційного скандалу і відсидки екс-голови в резиденції ФСБ в Лаврі, де процвітає гускій мір, гомосексуалізм та ідеї Путлера? Не зрозуміли?

Отож, поговоримо про великосвітську курву, що знову відзначилася в медійному і музейному просторі.

Набридла, а не відступає! Але, ми її любимо за те, що кожного разу спалює все більше клієнтів з вищих органів влади. І навіть не розуміє, що буде... Це про деяких дебілів з Київської ОДА... Мінкульт вже був – погугліть... Тупість непереборлива... Самі нарвались!

...Кілька днів видатний борець за все зі всіма на свій рахунок, Юрій Кармазін, видзвонював керівництву журналу "Музеї України", обіцяючи якесь типу розслідування по "Укроборонпрому" чи щось таке...

Наша служба безпеки дала однозначний висновок – буде провокація у плюс путіністам. Трохи знаючи Кармазіна, ми не хотіли у це вірити. Не знали, де саме. Це і стало вирішальним, в якій ячейці рашен-спецслужб цей неперевершений кадр. І що хоче. Перевірили.

Таваріщ Кармазін – ти МУДАК!!!

23 вересня 2016 року, головний редактор журналу "Музеї України" Віктор Тригуб і шеф-редактор Наталка Іванченко, з системою відеофіксації, за підтримки спецгрупи активістів-ветеранів АТО, рушили на зустріч з неперевершеним Юрієм Кармазіним на вулицю Хрещатик, 10-б, 4 поверх, в Києві. (Здається, цей офіс днями, перейде під контроль українських патріотів...)

З яких доходів, страшенно чесний борець з карупцеєй, Кармазін, утримує цей офіс, ми попросимо пояснити відповідні органи. Ми підозрюємо – з фондів ФСБ. Перевіряйте!

Як і все майно, статки, доходи Юрія Кармазіна за останні 10 років, коли це видатне... було на державній службі. На мій погляд явно не сходиться... Зажралося це явище канкретно... І абарзело. Бо безкарне. Було...

Журналістів грубо розділили. Видно, щоб не було двох свідків. Потім Кармазін проникливо розповідав який він страшенний патріот, і як йому обновилася якась свіжонамальована ікона з лампочками. Але, це до психіатрів... Діагноз конкретний – рашен-правослабіє. На наше оціночне судження. Хоча, експертиза потрібна. Можливо – врятує.

А потім пішла клініка – фото з смартофона будинка Клюкви у Вишгороді, де нині офіс державного заповідника. Типу, бачиш масонські символи? База Хабаду! І колишня директорка – агент! Звякнув потім директорці – спеціально по буквам записала назву – не знала – агент кого вона була! Їздила на Таврії, до речі...

Значить, Кармазін і фундаментальна правослабна фундаменталістка Влада Л. (секретний агент самі знаєте страшного якого Пу), здатні врятувати Вишгород і всю Малоросі. (з ЛНР і ДНР) від злобних піндосів. Ось типо так.

Абзац.

Просто найвідоміша стриптезерка Новарасії... Тьфу...

Це на фоні нашого розслідування ячейки ФСБ у Міноборони України, де взагалі щось страшне відбувається... Гіркін, Селіванов... Національний військово-історичний музей України... Там всіх колотить, і фігуранти ходять з охороною. Примітифф...

Нижні, патріотичні пласти СБУ підсижують вищих, корумпованих і продажних... А нам зливають... Маємо нооскоп – знаємо!

Наприкінці чмошнік продажний Кармазін, почав пропонувати всі можливі блага і щастя, від імені своєї господарки Влади. Шо хош! Все буде! Тіпо вся Київська ОДА під ними і Вишгородський раєн зробить, все, що вони побажають... Бачив, як конкурс на здобуття посади зразково провели?!

Ми маловвіччливо послали цю продажню тварюку нафіг.

Більше того, звертаємося у новостворені антикорупційні органи з вимогою – негайно перевірити екс-нардепа Кармазіна на наявність великих незадекларованих доходів, хабарів і перерахувань закордонних спецслужб з метою змінення конституційного ладу України. Шпійон, тіпо, однако?

І ще – прохання перевірити статки новообраної дирехторші Вишгородського заповідника – ми допоможемо... Це буде хіт сезону!

Ще раз говорю – Кармазін – ти ЧМО! В пекло!

Хто ще зателефонує маленькому часопису "Музеї України"?

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua