Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Фюрерок очима Плакатної сотні

Віктор Тригуб | 19.04.2014 00:17

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Могутній і грізний Президент великої ядерної держави миттєво перетворився на якогось дефективного карлика-терориста, що загрожує всій світовій безпеці власною великодержавною шизофренією.

Фюрерок очима Плакатної сотні
Жоден президент ще не зміг так стрімко знищити свій імідж так, як російський. Формований десятиліттям образ "батька нації, визначного світового лідера, головного росіянина", було легко знищено невеликою групою плакатистів – художників, фотошоперів і демотиваторщиків. Це ті, кого називають Плакатною сотнею.

До початку підлого вторгнення до Криму і нахабної брехні всього керівництва РФ про їх непричетність до окупантів, Путін досить рідко потрапляв у сатиричну графіку. Однак, все змінилося мало не за день. Плакатисти буквально знищили новітнього напівдиктатора, вишукано познущавшись з його комплексів і ганебної поведінки в Україні і на міжнародній арені.

Могутній і грізний Президент великої ядерної держави миттєво перетворився на якогось дефективного карлика-терориста, що загрожує всій світовій безпеці власною великодержавною шизофренією. Його перестали боятися навіть напівозброєні українці, які зазнали такого підступного нападу у надскладний постмайданний період. Його озброєні васали – зелені чоловічки, бойовики спецназів ГРУ, ФСБ, десантури, проплачені провокатори інакше як ватниками та колорадами у нас не звуться. Ні страху, ні поваги до них немає.

Зараз це просто мисливська здобич, за шкурку якої можна отримати десять тисяч доларів від банку олігарха Коломойського.

Українці показали світу справжню нацистську суть нинішньої російської влади і її активу. Навіть пожертвувавши ради цього Кримом. Хоча, сподіваємося, ненадовго. За логікою подій, півострів досить швидко повернеться до неньки...

Росія з супердержави перетворилася на якусь провінційну бензоколонку, зневагу до якої висловила добра сотня країн.

Сумнівно, що хтось ризикне назвати зазомбоване кремлівськими телеканалами стадо великим російським народом. То імперські залишки багатьох націй, насильно зігнаних у московське рабство. РФ повторює сумний шлях всіх агресивних імперій – розпад, занепад, постійні громадянські війни...

І винен у тому розвалі хворобливий фюрерок Пу. Одноосібно.

Ніякі спецслужби, армії, спецнази, драконівські закони його не врятують. Він ризикнув протиставити себе всьому цивілізованому світу. Жодний диктатор не переміг. Всі були знищені.

Астрологи в один голос твердять, що правління Путлера закінчиться 23 квітня 2014 року. Або замах, або заколот...

Залишилося кілька днів. З цікавістю зачекаємо...

А ставлення нормальних людей до фюрерка можна прослідкувати через плакатотворчість. Ці роботи отримані чи відібрані з мережі буквально за три дні. Опубліковані на сторінці Музею плакату України в ФБ. Можна сказати – випадковий соціологічний зріз. Є набагато гостріші, але, утримаємося від пресової презентації, аби не підставляти під удар авторів, чимало з яких живуть у Росії, Білорусі, Криму... Ті творці реально ризикують, оприлюднюючи свої плакати через друзів з інших країн, взагалі не підписуючись. На Майдані, в Криму, на Донбасі люди в масках. Художники просто без імені – знайдуть, можуть посадити. Та і в багатьох областях України можна очікувати підлості колорадів. До того ж, фюрерком і озброєних...

Час неймовірно цікавий своїм драматизмом. Епоха початку кінцевого розвалу Рашистської імперії. Тюрма народів буде зруйнована.

Погано, що наживкою і каталізатором цього прогресивного процесу став миролюбивий український народ, що ледве здихався путлеровського посіпаку Я-овоча.

Україна все-одно переможе!

А яскравим плакатним образом кремлівського фюрерка можна безкінечно насолоджуватися в інтернеті, що із задоволенням роблять нормальні громадяни вже занепадаючої недоімперії.

В українців непереможне відчуття гумору...

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua