Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Влада Литовченко таки повернулася у Лавру. Краса і масові розстріли врятують Україну!

Влада Литовченко таки повернулася у Лавру. Краса і масові розстріли врятують Україну!

Віктор Тригуб | 16.11.2013 14:18

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Одне задоволення писати про події в музеях, що підлягають Міністерству шоу-бізу і культури! Ось які гарні новини надішли! Ми вже зазначали, що час давати дорогу молодим! Маємо готового заступника міністра! Краса і масові розстріли врятують Україну!

Влада Литовченко таки повернулася у Лавру. Краса і масові розстріли врятують Україну!
Одне задоволення писати про події в музеях, що підлягають Міністерству шоу-бізу і культури! Ось які гарні новини надішли! Ми вже зазначали, що час давати дорогу молодим! Маємо готового заступника міністра! Краса і масові розстріли врятують Україну!

Влада Литовченко виграла всі судові позови, які проти неї подавала колишня очільниця "Києво-Печерського заповідника" Вікторія Ліснича. Про це вона розповіла в інтерв'ю Gazeta.ua.

"В мене є постанова суду про те, що нема складу злочину. Тобто всі матеріали сфальсифіковані. Я виграла всі судові процеси, які проти мене подала Вікторія Ліснича. Вона з усіх трибун кричала, що розгромить мене в пух і прах. А я довела в суді, що непричетна до жодної конфліктної ситуації, яка склалася в заповіднику", – підкреслює Влада.

Те ж саме стосується й інформації про хабар в розмірі 50 тисяч доларів, який Влада начебто платила за свою посаду – заступника гендиректора по міжнародному співробітництву.

"Канал, який знімав це, не надав оригіналу. А в сюжетах, які виходили, офіційно не називалась ні посада, ні точна назва заповідника. Тому нема про що говорити. Але разом з тим я шкодую і каюсь, що була фігурантом цієї справи. Прошу пробачення і за себе, і за свої слова, і за свої вчинки. Бо багато подій проходило на святій землі", – наголошує Влада.

По при все, Литовченко лишилася на посаді позаштатного радника гендиректора заповідника. Також очолює Міжнародний фонд культурного співробітництва. Кілька тижнів тому фонд провів перший в Україні Фестиваль азіатської кухні та культури разом з Посольствами Індії, Індонезії, Малайзії, Кореї, Японії та Пакистану. А із вересня в одному зі столичних університетів Влада викладає курс "Всесвітня спадщина ЮНЕСКО".

Галина ОСТАПОВЕЦЬ

http://gazeta.ua/articles/celebrities/_vlada-litovchenko-taki-povernulasya-u-lavru/526297

Днями у Міністерстві культури відбулась зустріч Міністра культури Леоніда Новохатько з керівниками національних творчих спілок. Темою зустрічі стало питання оптимізації кількості премій у галузі культури і мистецтва.

"На сьогодні маємо заплутану ситуацію з преміями в галузі культури і мистецтва. Преміювання в багатьох моментах безсистемне. По-перше, не всі сегменти галузі охоплені. По-друге, немає чіткої логіки у фінансуванні, назвах, та кількості", – наголосив Міністр культури України Леонід Новохатько.

"Складно пояснити, чому з державного бюджету фінансується саме 4 літературні премії, 5 музичних, і всього одна – з образотворчого мистецтва. І водночас існують напрями, де не встановлено жодної премії – це циркове мистецтво, культурологія, культурно-просвітницька діяльність, культурна спадщина", – зауважив Леонід Новохатько.

Міністр навів приклади, коли розміри деяких мистецьких премій, заснованих Мінкультури і національними спілками, не відповідають значущості постаті, на честь якої утворено премію. Наприклад, розмір премії імені Леся Курбаса та Катерини Білокур – всього 2 тис. грн, а Олеся Гончара, Івана Котляревського, Володимира Сосюри, Марії Заньковецької – 1 тис. грн,

Стефана Таранушенка – 10 тис. грн, Шолом-Алейхема – 14 тис. грн.

Отже, з огляду на ситуацію, Міністр вніс пропозицію заснувати одну щорічну "Всеукраїнську премію в галузі культури і мистецтва" з такими номінаціями:

- музичне мистецтво;

- хореографічне мистецтво;

- театральне та циркове мистецтво;

- образотворче мистецтво;

- народне мистецтво;

- охорона культурної спадщини;

- культурно-просвітницька діяльність та культурологія.

Розмір грошової винагороди до кожної номінації становитиме 40 прожиткових мінімумів, це близько 50 тис. грн.

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/345934

Журнал Музеї України офіційно звертається до Міністра шоу-бізу і культури України Л.М.Новохатька з проханням присудити першу Всеукраїнську премію в галузі культури і мистецтва в номінації культурно-просвітницька діяльність та культурологія, позаштатному раднику гендиректора Нацзаповідника у Лаврі, визначному популяризатору музейної галузі Владі Литовченко!

Висуваємо!

Просимо повідомити, коли буде звільнено Гендиректора того заповідника?

Коли припините ганьбу у Лаврі?

Відділ нагород Музеїв України


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua