Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна; ворог   монолог   сатира   переклад

Володя Путін: Монолог ворога України

jurko | 27.05.2011 01:20

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Від перекладача. Вирішив перекласти українською і розмістити цей жорстокий сатиричний матеріал. Багатьом навряд чи буде надто приємно його читати. Але що поробиш, зеркало не винне, що мордяка перекособочена!

Володя Путін: Монолог ворога України
Від перекладача. Вирішив перекласти українською і розмістити цей жорстокий сатиричний матеріал.

Багатьом навряд чи буде надто приємно його читати. Але що поробиш, зеркало не винне, що мордяка перекособочена!

_____________________________________________________________________

Володя Путін Монолог ворога України

Я радий. Я шалено радий перебувати тут. Моя робота – це просто подарунок. Ви робите її такою легкою і приємною. Спасибі Вам, пані та панове! Мені приємно з Вами працювати. _____________________________________________________

Історичні Межі москалів.Чи не час позганятити в резервації! Купимо квитки на весь свинарник. Але не дорожче від мішка силосу. Мапа України з поштової листівки 1919 року. Листівка була видана на території Української Народної Республіки у Львові в 1919 р. Межі УНР включали Царицин, Оренбург, Новоросійськ, частину Чечні, Дагестану і частина Грузії, як протекторат. На карті вказано, що на північ від України живуть "москалі". Хрест Симона Петлюри доданий у сучасне перевидання листівки.

_____________________________________________________

Я радий. Я шалено радий перебувати тут. Моя робота – це просто подарунок. Ви робите її такою легкою і приємною. Спасибі Вам, пані та панове! Мені приємно з Вами працювати.

Мої улюблені мурашки. Бездумние йолопи на службі в мене. Мої дорогі субпасіонарії. Тут, в Україні, легко працювати. Боже мій, який інфантильною нацією треба бути, щоб отримавши у свої руки таку довгоочікувану незалежність, другу за величиною в Європі територію, дорогоцінні ресурси, безцінну землю, самим же з такою легкістю покласти все мені під ноги! Розвалити, побитися і покласти мені, прямо під мої лаковані мешти.

Ха! Не треба питати, як мене звати. Не варто. Це пошло. Ви знаєте і знаєте не одне моє ім'я. Залишмо знайомства. Житниця Європи голодує. Чи це не мій тріумф? І не треба говорити, що ви тут ні причому і називати якісь-там прізвища.

Не треба! Ви у цьому винні. Саме ти, той, хто зараз жадібно очима ловить з екрану монітора ці літери.

Образилися? Даремно. Мій Вам уклін. Я Вам вдячний.

Я завжди про вас думаю, коли лічу свої гроші, бо знаю, хто мені їх заробив.

Я поважаю людей, які так шляхетно розлучаються з капіталом. Ні, безумовно, ви не давали мені купюри. Ви платите мені своєю дешевою працею. Чи це не щастя?

Я люблю ваш рабський менталітет. Я люблю, коли ви плачете. Та й зізнайтеся самі собі – ви й самі любите плакати. Уткнувшись мордою в жилетку – адже так легше, правда? А я вас пригорну і по голові погладжу. Плачте, пані та панове! Слиньки мене потішають. І з ними легше працювати.

Голодуючий народ, який гризеться про питання 100-річної давності, чи це не потіха? Давайте, панове, більше крові! Вчепися йому в горло і запитай, що він робив у 2004-му? За кого він голосував? Давай, давай. Я купив ваших лідерів. Ха, це так просто! Такі різні, а коштують майже однаково. Я купив ЗМІ, я купив депутатів. Бачиш? Це ти сидиш, втупившись у зомбоящик, і дивишся програму Савіка Шустера. Це буде через кілька днів. Але я знаю, що тобі покажуть, я замовив сценарій. Дивіться уважно і не подавіться попкорном! Я знаю, що ви прочитаєте у завтрашніх газетах, бо я їх написав. Читайте уважно кожну літеру!

Ні, у Німеччині було б складніше працювати. Ви знаєте, що нижньосаксонський діалект відрізняється від баварського діалекту майже так, як польська мова від російської, чи вони обидві від української мови? Але їм пофіг на це, вони говорять на своїх діалектах і поважають державну мову. Але навіщо вам це знати? Розкриваю свої карти і не боюся, бо на скільки хвилин ти задумаєшся над тим, що я сказав, перш ніж тебе відверне інша замітка про масштабні проблеми мовної ситуації в Україні? Секунду? Хвилину? Дві? Тебе спровокують знову на срач із мовним душком? Безумовно спровокують, бо це я заплатив тролям, щоби вони лазили по інтернету і дрочили вам мозок, пардон за мою французьку.

Боже мій, як добре! Вам почало набридати моє панування? Ви стали такі розумні, що не ведетеся на питання мови і іншу лабуду? Що ж мені бідному робити? Я всього-навсього купив, кого треба, і рада прийняла закон про прапор. Як просто! Боже ж ти мій, мої розумні й освічені, що це таке? Невже це ви, мої дорогі, душите один одного через питання про шматок червоної тканини? Я бив ногою автобус, який я ж і привіз за свої гроші. Це був я! Я такий буваю різний.

Я заберу у старих останні копійки, я змушу їх голодувати, але я їм дозволю ходити з червоним прапором раз на рік. Вони будуть мені вдячні. І ви мені будете плескати. Овації, панове, овації!

Ох, ви мене розкусили. Це сумно. Я знову в глухому куті. Ви мене будете бити? Може навіть ногами? Закрийте пащу, вас порвуть ваші ж співвітчизники, коли я вкажу на вас перстом. Я скажу, що ви фашист. Ви хочете бити людину іншої національності. Адже я ж росіянин. Або єврей. Або взагалі я з Гондурасу. Клас! Як приємно, дивитися, коли українець гризе українця через мене, чистокровного гондурасця.

Ну ви тут бийтеся, а я поки що піду, поміняю смокінг...

А ось і я. Скільки крові це коштує. Правда, мені пасує ця краватка? Мовчіть! Що ви розумієте? Вона коштує дорожче, ніж ви всі.

Ні, в Греції було б складніше працювати. Там коктейлі Молотова кидають. Ні, ви не кинете. Ваша хата, як завжди, з краю. Там на задвірках. Вся країна на задвірках. Ні, не кинете. Або кинете туди, куди скажу я. Адже ви ж хочете, щоб я вам за це заплатив? Я заплачу, не переживайте. Я своє м'ясо буду підгодовувати. Я кину вам кістку з панського столу. Правильно, жуйте ретельніше, це рекомендують стоматологи, та й рот у вас зайнятий. Менше гавкати будете. Хороший пес гавкає по команді. Я команди не давав, так що ша!

Ну гаразд, щось я з вами забалакався. Ви мене втомлюєте. Я мабуть піду. Мені потрібно ще попіжонитися у своєму смокінгу. Може бути навіть знайду розвагу на ніч. Ваші дівчата такі доступні. І дешеві. Втім, вони чесніші. Вони продаються, а ви вдаєте, що ні. Але я ж то вас купив. Причому дешевше, ніж ви думаєте.

Адьос, май френдс!

З любов'ю, Ваш Ворог УкраїниРедакція Свобода слова/Free speech дякує за матеріал Олегу Дністер

Коментарі на сайті ipvnews.org:

Справедливий, 22/5/2011 16:58:52

Одне скажу, що українцям треба докласти всіх зусиль, щоб боротися з цією чумою під назвою Рашка!! До чого ж мерзенний народець і країна ця раша ((!!! Причому застосовувати треба всі ресурси і методи! Мені здається треба тісно співпрацювати з кримськими татарами і разом почати виловлювати з Криму цих даунів і допомагати іншим народам у боротьбі з орками, тільки так ми позбавимося від цієї чуми!!

Северозапад, 22/5/2011 21:59:4

Дуже честно. Украінці дійсно ворога більше бачать один в одному, а не в зовнішніх силах.

Роман, 22/5/2011 22:16:15

Все правильно сказано!

Алекс Київ, 22/5/2011 23:18:44

Найгірше, що тут ні слова вигадки, чиста правда.

нєрусскій, 22/5/2011 23:26:13

Стаття у стілі а-ля Бузіна...

Аксель, 23/5/2011 1:3:10

Чиста правда!

Васовл, 23/5/2011 1:39:53

Цей текст явно належить другу України. Без іронії добрзичливій, але погано знаючій Україну і українців людині. Справжній ворог України: – завжди стверджує що росіяни й українці одне і те ж. -Завжди стверджує що росіянину добре ставляться до українців (крім галичан). – Вважає галичан не українцями, всіляко і повсюдно підкреслюючи це. – Ніколи не показує істинних намірів, прикриваючись дружбою, "загальною історією", "загальною культурою". – Завжди заперечує той факт, що Рашка зробила щось погане закордоном, а якщо притиснуть, нарікає на перегини. – Завжди пише "на Україну" замість "в Україну". – Ніколи не б'є поклони хохлам, чуркам, урюкам та іншій Нерусі. Та й стилістика викладу трохи відрізняється. Так що "провокація" хоч і корисна, але все-таки зроблена "грубувато", надто чемно.:)

Вітер зі степу, 23/5/2011 2:27:13"Васовл, 23/5/2011 1:39:53 Цей текст явно належить другу України. Без іронії добрзичливій, але погано знаючій Україну і українців людині". ---- Так, писала людина без знання української специфіки боротьби з російським світом. Але факт залишається фактом: якщо в призначену цим сайтом годину, імперія зла накаже довго жити, то всім навколишнім народам стане набагато легше.

Аксель, 23/5/2011 2:46:45

Путін почав війну проти України ще в 2000-му році. Інформаційну. Щоб запудрити мізки подростаючому поколінню.

Алекс Київ, 23/5/2011 4:7:59

Аксель, Путін не почав а продовжив інформаційну війну в Україні у багато разів її посиливши. Інформаційна війна проти України за останні років 300 ніколи не припинялася.

нєрусскій, 23/5/2011 5:3:47...

"Війна проти України за останні років 300 ніколи не припинялася" і не припиниться, поки є Росія, тому, що Росія це є заперечення України!

Jorj.zp.ua, 23/5/2011 5:45:47

Так, праця цікава, почасти в десяточку, але погоджуся з думкою в коментарях що не врахована специфіка боротьби з московською ордою, вірніше не так боротьби, як руху віддалення від "русского міра" з розумінням – "так не брат ти мені"... Рашка здохне без України, що ми власне і бачимо, Рашка харчувалася потенціалом Україна століттями, тепер зв'язки обрубані, звичайно не так грунтовно обрубані, як хотілося би, але все ж таки, Україна ж ставши "незалежною" не змогла скористатися своїм потенціалом в силу банальних причин... навіть пропивши мізки, Льоня Кучман (2-ий президент) і той примудрився видати книжку – "Україна не Росія", різниця настільки велика, що він у період тверезості прийшов до такого висновку... якщо редакції цікаво, можу видати невеликий материальчик своїх спостережень про те, як на побутовому рівні відрізняється і віддаляється українець від росіянина...

Редакція, 23/5/2011 6:6:11Нам все цікаво.

Валерія Новодворська, 23/5/2011 8:54:33

А навіщо Гітлер напав на СРСР?

Гітлєр, 23/5/2011 9:24:33я

Не нападав

Васовл, 23/5/2011 9:38:19

"Вітер з степу, 23/5/2011 2:27:13> Але факт залишається фактом: якщо в призначений цим сайтом годину, імперія зла накаже довго жити, то всім навколишнім народам стане набагато легше".

Я не проти, щоб Це сталося іще раніше.

Вітер з степу, 23/5/2011 10:11:41

"Васовл, 23/5/2011 9:38:19 Вітер з степу, 23/5/2011 2:27:13> Але факт залишається фактом: якщо в призначений цим сайтом годину, імперія зла накаже довго жити, то всім навколишнім народам стане набагато легше. --Я не проти, щоб Це сталося іще раніше."

Хто ж проти? Ждемо жданого.

нєрусскій, 23/5/2011 10:21:56

А чому саме 16 квітня 2021 року?

Вітер з степу, 23/5/2011 10:35:59

"нєрусскій, 23/5/2011 10:21:56 А чому сортаменту 16 квітня 2021 року?"

Мєтр каже, щщо це орієнтовна дата, що більше 10 років там не протягнуть. Такий прогноз Метра.

нєрусскій, 23/5/2011 11:19:0

Дуже часто інтуїтивні прогнози є найбільш достовірними...

В. Помогін, 23/5/2011 11:58:22

За часів президентства Віктора Ющенка було не злічити різного роду акцій проросійського кабаняччя. Вони нарочито грубо ображали ОМОН в надії, що їх "огріють" гумовим кийком! Я підкреслюю, – в НАДІЇ. Бо якщо б і справді кого зачепили, і хоч крапля крові на безглуздому лобі! О, скільки би смороду було про порушення "прав людини", про "фашистський" режим Ющенка, і т.д, і т.п. Але, ОМОН тихо стояв і ліниво дивився на біснуватих москалів. Це було для них ГОРЕ.Не могли вони сказати, – ви такі ж як МИ. Ви також силою розганяєте "мирні" демонстрації "не згодних". Ви така ж мразь, як і МИ. От і судіть самі, чи так уже "об'єктивна" ця стаття? І чи так уже неправий український народ у своєму мовчанні. Я дуже радий за українців, які коментують цю, прямо скажемо, не дуже втішну статтю. Вони сприйняли її гідно, – без бруду і матюків! Це різко відрізняє нас від "патріотів" ерефіі, які коментують тут брудно-матірно, і, головне, без сенсу. Ми все це знаємо. Прийде час і ми знову станемо на майдані. Ми станемо, взявшись за руки, щоб вони були "зайняті", щоб, не дай Бог, якому небудь українофобу носа не розбити!

Магомед, 23/5/2011 12:50:34

Дай, Боже, допомогу Україні у боротьбі із цим злом! Тільки усвідомивши, що руссня – імперія зла (не просто пропаганда, а а реально – сатанізм чистий) тільки об'єднавшись зможете позбутися від них...

RobotVerter, 23/5/2011 16:1:41

Даєш п'ятирічку за 2 роки, а десятирічку за 5

Справедливий, 23/5/2011 16:8:33

Процвітання України, незалежності і єднання народу і всіх проживаючих там народів тільки завиключенням російських оркобидлоїдів. Від них треба зачищати в Україні все, особливоо Крим, як і Білорусії. Добра від них цим країнам не буде. Не захочуть добровільно "звалити", значить мочити, і на два метри під землю, іншого вони не заслуговують

Вітер з степу, 23/5/2011 19:44:38

Притча про москаля.- Розповім билицю: – "упросився Зайда-москвин до українця переночувати. Українець пригостив Його вечерею, постелив ліжко і почав молитися. Зайда слухає І Раптом перебиває молитву: А ти як молишся? Так не можна молитися. – Ображений українець відказує, що він є господарем хати і має право молитися як хоче. – Москвин, показуючі на свої лапті, що повісив сушити, питає: А чиї це личаки? – Ну, то твої, – каже господар. А як постоли мої, то я тут господар, – проголошує Зайда "

Отак подивишся здаля на москаля

- Неначе й Справді він – людина,

Та від Курил і до Кремля

ВОНО було І є – скотина!

Йому Завжди Усього мало!

Де Тільки всралося чи стало

- Уже волає одтого

- Тут усе ісконне І Його!

Та хай тебе ухопіть кат!

Який же ти у біса брат?!

Живи у рідному краю

- котись в Московію свою!

Переклав за:

http://ipvnews.org/putin_article22052011.php

Юрко Антоняк

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua