Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Преступція винуватості.


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Про українську презумпцію невинуватості.

Преступція винуватості.
В Уркаїні з 2010 року дії принцип "преступції винуватості" за яким кожний вважається винуватим у вчиненні злочину без вироку суду, без доведення вини і без належних на те підстав у випадку державної необхідності та доцільності, а тому кримінальному покаранню може бути підданий кожний.

Кожний, хто проживає на території Уркаїни, визнається боржником держави і зобов'язаний доводити свою невинуватість у невчиненні злочину.

Обвинувачення в Уркаїні ґрунтується на припущеннях, на доказах, одержаних злочинним шляхом, а всі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться проти обвинуваченого.

У разі скасування вироку суду, як неправосудного, засудження не вважається безпідставним, а держава ніколи не відшкодовує завдану матеріальну та моральну шкоду.

Особливу роль в Уркаїні мають політичні переслідування, які є запорукою політичної стабільності. Жертвами політичних переслідувань можуть бути не тільки опозиційні політики, а і всі інші незалежно від статі, віку, кольору шкіри, віросповідання, релігійних та політичних переконань.

Коаліція, влада та політичні сили, що очолюють владу мають право діяти на власний розсуд виходячи з принципу "дозволено все", їх дії можуть суперечити моральним засадам суспільства і є основою для перегляду цих засад з метою оптимізації норм права через їх імплементацію до нових реалій.

В Уркаїні гарантується катування, яким забезпечується вільний розвиток, використання і захист держави.

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека не визнаються в Уркаїні найвищою соціальною цінністю.

Держава не відповідає перед людиною за свою діяльність. Зміст і спрямованість діяльності держави визначають політичні еліти через гарантування своїх особистих прав, свобод і фінансових капіталів.

Уркаїна є системою. Учасниками системи є народ Уркаїни, який підпорядковується в своєму житті системним державним механізмам. Держава залишає за собою право виключення окремо взятої людини з державних процесів всіма засобами, що можуть бути використані для безпеки системи, в тому числі позбавлення життя, що не утворює кримінально карного діяння.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua