Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Тризуб. міліція   тероризм

То вам нє мєлоч па карманам тиріть

Вас-иль | 12.01.2011 08:51

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Хто працює у міліції та спецслужбах? Такі можуть попередити теракт? Захистять вони рядового депутата, коли не змогли захистити вождя всіх часів та народів?

Повідомлення наших доблесних органів:

"З метою упередження вчинення будь-яких протиправних дій в ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів та слідчих дій було затримано 9 членів групи – жителів різних регіонів України", – йдеться у повідомленні."В ході дослідчої перевірки виявилося, що більшість з затриманих осіб є членами Всеукраїнського об'єднання "Тризуб", – зазначили у міліції.Як зазначається у повідомленні, "під час їх затримання було виявлено та вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями".Ну що то таке? Що за кустарщина? Де креатив? Зрозуміло, що негідники готували замах на САМОГО. Але ж і той хлопець не простий. На гвинтокрилі пересувається. Тут кустарним ножем чи помпкою до ровера не обійдешся. Ну, добре, Шилку, Єнісей, Тунгуску в Карпати доставити накладно. Але ж Буків та Осів там море. Невже в жодного тризубівця не знайшли жодного бука? Коли буде ліквідована база терористів БУКовель під боком у резиденції Президента? Дальше – всі тризубівці називають себе патріотами. От Вам і готовий ПЕТРІОТ.

Лінь було якісно провести обшук? Обов'язково можна було знайти каністру з бензином. якою підпалювали Рейхстаг, примірник Корану з ТТХ Боїнга та фотографією веж-близнюків, невикористаний презерватив Асанджа. Про гексоген, полоній, діоксин, макову соломку – мовчу.

Хто працює у міліції та спецслужбах? Такі можуть попередити теракт? Захистять вони рядового депутата, коли не змогли захистити вождя всіх часів та народів?

Велику чистку слід починати з органів – класика жанру.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua