Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пан Кр-к повернувся

Ігор Бурдяк | 14.10.2010 09:14

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Майстер логічних ситуацій одночасної істинності кількох взаємовиключних висловлювань про одне й те ж пан Кр-к певний час був відсутній в народних блогах.

Але навряд, чи це була відпустка. Скоріше, він працював над собою. Можливо, як давньогрецький філософ Діоген в законопаченій бочці, щоб йому ніхто не заважав осмислював мудрі вислови вождя. В усякому разі один із них, а саме про тих козлів, які заважають жити невинним овечкам утверджується в нього як постійний бренд.

Діогенова бочка допомогла нашому мислителю, незважаючи на тенета формальної логіки дійти ще й до такого висновку: рішення про призначення "третього туру" було незаконне, "помаранчеві" фактично узурпували владу. При цьому відмовлятися від позитивного внеску помаранчевої революції в історію країни він наміру не має, оскільки вождь сказав: "ті ідеї, які люди підтримували під час помаранчевої революції близькі і дорогі мені".

Пан Кр-к вважає, що Україна таки знайшла свого Вашингтона, який за допомогою збудованої ним вертикалі втілить ідеї помаранчевої революції в життя.

Хочеться побажати панові Кр-ку подальших успіхів на нелегкій ниві державотворення.

Недавно пані Герман виступила за введення в Україні трьох офіційних мов. Чи не забагато? Може, краще дві? Або й одну? Ту, яку вже точно всі розуміють. Як Ви думаєте, п. Кр-к?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua