Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
антивірус   гумор   бойові дії антивірусів   програмне забезпечення

Бойові дії антивірусів

Leon | 21.04.2010 01:04

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Колись вже досить давно знайшов був у мережі одну статтю. Джерело, на жаль, не зберіг, маю лише вордівську копію. Перереклав на українську, і ось що вийшло

Бойові дії антивірусів
:

*******

Касперський

Піхотний батальйон. Табір навколо компа, риє окопи і ставить міни, мінує все, обмотує колючим дротом, позначає сектори обстрілу гармат і кулеметів. Оборону можна прорвати лише при п'ятикратній чисельній перевазі і тільки після багатогодинних бомбардувань.

Переваги: Ворог зможе пройти лише перетворивши комп'ютер в пустелю.

Недоліки: Солдати хочуть їсти, а мінні поля і окопи гальмують переміщення цивільних, так що ресурсів системи не залишається.

*******

AVG

Батальйон озброєний до зубів, але користуватися зброєю не вміє абсолютно, періодично стріляючи по своїх, від чого дуже часто страждають цивільні. При появі противника починає розгортатись у бойовий порядок і намагається вирити окопи прямо під кулями, і абсолютно не подбає про завчасну організацію оборони. У результаті нічого зробити не може, плює на все і лупить по танках, що наповзають з пістолета – зрозуміло, без толку.

Переваги: Фольксштурмівці обходяться підніжним кормом, так що ресурси системи практично не страждають.

Недоліки: Безладна стрілянина по своїх і по цивільних, висока ймовірність здати позиції за лічені хвилини при появі реального супротивника.

*******

Avast

Артилерійська батарея. Ефективна проти лобової атаки – ворога, що наступає, здатна перемолоти практично в будь-яких кількостях, майже без втрат для себе. Проте для ударів з флангу і проти закинутих у тил диверсантів робиться дуже уразливою. Зрозуміло, після того, як гармати будуть розгорнуті в потрібному напрямку, переловлюются і диверсанти, але на все потрібен час.

Переваги: Артилеристи голодують. Тому системні ресурси залишаються майже непорушними.

Недоліки: Низька оперативність.

*******

Panda

Жіночий батальйон, складений з інституток, озброєних старенькими і немічними пістолетами. При найменшому шелестінні починають нестямно вищати і палити навмання (зазвичай – у небо). При появі противника намагаються працювати за принципом "ноги в руки", або падають в непритомність.

Переваги: Практично не помітний.

Недоліки: корисного ефекту теж нема.

*******

NOD32

Кавалерійський ескадрон. Оборону тримати не навчили, при появі ворога одразу кидається на нього в атаку (але без толку). Намагається взяти нахрапом, зазвичай – психічною атакою. Якщо це не вдається з першого разу, йде в партизани і чекає відповідного моменту щоб повторити процедуру.

Переваги: Краща оборона – це напад, так що подібна тактика спрацьовує завжди, хай і не з першого разу.

Недоліки: Іноді доводиться чекати дуже довго. У місцевих красунь вже народжуються перші дітки, схожі на солдатів ворога, а ескадрон все ще партизанить по лісах і пускає під укіс ворожі поїзди з жіночими підв'язками.

*******

McAfee

Танкова бригада. Гарчать мотори, замурзані танкісти хапають дівчат що пробігають повз за цікаві місця, а за лісом йде стрілянина. Виглядає переконливо і вагомо, в бою працює швидко і ефективно. Ворог всередину проникнути не може.

Переваги: Надійність.

Недоліки: Танкове змащення нині дуже дороге, не кажучи вже про снаряди і пальне. Іноді забувають за ворогів, якщо навколо надто багато дівчат.

*******

Norton

Окупаційна армія. Офіцери безкоштовно п'ють шнапс в розкішних ресторанах та кафе, солдати бігають по дворах, реквізують їстівне, займаються дрібним мародерством. Інший ж ворог в країну, звичайно, вже не пролізе, це зрозуміло. Але й життя в умовах окупації, як знаєте, теж не цукор.

Переваги: Кордон на замку. Намертво.

Недоліки: Ворог вже всередині.

*******

Dr. Web

Батальйон карателів. Оточує комп'ютер очіпленням, встановлює військовий стан, цілодобове патрулювання, комендантську годину, а за провину – розстріл на місці. Карателі хапаються за зброю з будь-якого приводу, і навіть якщо її немає, просто жорстоко б'ють всіх, хто здасться їм підозрілим, навіть якщо це сам господар. Якщо ходити з піднятими руками, повільним кроком і повісити на груди пропуск, є шанс, що бити будуть не сильно і не дуже довго.

Переваги: Ворог не пройде.

Недоліки: Гості та господарі теж.

*******

Trend Micro OfficeScan

Батальйон найманців-професіоналів. Працюють швидко, чітко і ефектно, але тільки за гроші. Не слухають нікого, крім свого центрального офісу. Готові спалити навіть дитячий садок і ясла разом з усіма мешканцями, якщо з центрального офісу повідомлять, що це – ворожий пункт.

Переваги: Nothing personal, just business.

Недоліки: Грошей немає? Контракт закрито, всі питання до менеджера.

*******

ClamAV на UNIX-сервері

Збірна інопланетян, що здійснює вхідний контроль. Імунозахищені до земних хвороб, невразливі до земної зброї. Не дуже добре розбираються в особах землян, в сумнівних випадках пропускають їх.

Переваги: ресурси системи не витрачаються, вірніше, витрачаються на сервері.

Недоліки: іноді пропускають ворогів.

*******

AVZ

Професіонал-одинак, справжній приватний агент з революційним відчуттям. Десантується з флешки, знищує війська, що наступають напалмом, обчислює шпигунів шостим почуттям, на ходу проводить фейс-контроль всіх солдатів командирів союзників. Швиденько лагодить пошкодження, нанесені шкідниками, дає поради щодо підвищення революційної пильності – і без сліду йде.

Переваги: Готовий вступити в бій без будь-яких підготовок. Обвішаний купою зброї (картинка Рембо), яке може стати в нагоді і для мирних цілей. Працює виключно за ідею і дуже, дуже швидко.

Недоліки: Одинак, що він зробить?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua