Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Город – для полуниці

13 причин, згідно яких не можна прополювати полуницю (переклад)

APTYP4UK | 30.11.2009 09:13

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
2

Ростислав Іваник
http://politiko.com.ua/blogpost10971


13 причин, згідно яких не можна прополювати полуницю (переклад)

1) Висмикування бур'янів – це фашизм! Не можна вбивати бур'яни лише за те, що в них листя іншої форми, плоди іншого кольору. Для чого на городі працювали наші діди? Щоб потім рослини ділили за сортами?

2) Рослини – всі різні, всі рівні! Багатство городу – в його різноманітності та гостинності!

3) Ти що, хочеш, щоб твій город зменшився до розмірів кільця навколо опудала? Наш город і став великим лише завдяки бур'янам, оскільки кожному бур'яну знадоходилося місце на грядках.

4) Дайте визначення, що можна вважати полуницею! Пошкрябай полуницю – знайдеш бур'ян. Ніякої полуниці не існує, це гібрид монгольських та фінських бур'янів.

5) Немає поганих видів – є погані екземпляри. Не можна судити про всі бур'яни по окремих представниках виду. В мене є декілька знайомих бур'янів – дуже гарні та добрі рослини!

6) Ще є полуничний пирій, полунична осока, полуничний чортополох. Вони всі всотали в себе культурні соки полуничної грядки і тому мають повне право рости в цьому місці, являючи собою найкращі сорти справжньої полуниці. Тому антифашист-городник повинен інтегрувати їх в свій город, зробивши його справжнім домом для всіх рослин, бажаючих рости на його городі.

7) Тупоголові фашисти лише прикриваються тим, що бур'яни ніби-то комусь заважають. Ясно ж, що жодна полуниця не захоче зайняти трудові місця на грядці, які звільнилися після прополки бур'янів.

Тим більше – ніхто не винен, що полуниця не хоче створювати потомство та розмножуватися так швидко і активно, як і пирій. Лише місце на городі займає, котре можна би було засадити бур'янами.

Все, на що здатна ця полуниця – це лише достигати на сонечку, та пити воду з лійки!

8) Полуницею можна вважати будь-який бур'ян, який прожив на городі декілька років і який вважає город своїм домом. Город великий, місця вистачить всім. І взагалі, всі з насіння народжуються – і бур'яни не винні, що вони не смачні і шкідливі. Їх такими створили.

9) Бур'яни – такі ж городіяни, як і полуниця! Результат схрещування полуниці та бур'янів вбирає в себе найкращі риси обох видів. А які красиві рослини виходять!

10) Всі люди доброї волі підтримують священне право бур'янів на самовизначення на будь-якому городі. Світ зелений, а не полуничний!

11) Полуниця – це не рослина, а стан душі.Тому полуницею повинен вважатися будь-який бур'ян, котрий сам себе вважає полуницею. І взагалі – бур'ян, який розширює великий город, набагато кращий від полуниці, котра мріє про декілька засаджених нею грядок.

12) А хто, власне, дав право визначати, хто бур'ян, а хто культурна рослина, лише на основі смакових чи естетичних відчуттів? Це аморально! Город – це не лише твій город, це частина Всесвітнього Городу, створеного різноманітним. Знищиш різноманітність – знищиш саме Життя!

13) Говорити "Город – для полуниці" можуть лише придурки та провокатори.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua