Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
10
Рейтинг
10


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
3

Коментарі
0   | 11.11.2009 01:39
Ну что ж,бывает иногда и хужe, хорошо что пока иногда.
Leon   | 11.11.2009 01:57
Тонко, з просто ювелірним натяком:)
+++
Ще трохи – Велика Китайська Стіна була перенесена на кордони з країнами агресивного блоку НАТО, а територія поділена на три вільні економічні зони: Малий, Білий і Великий Китай.
І не було ніякої міжнаціональної ворожнечі!
ALEXMAMBAПЛЮС   | 11.11.2009 02:29
Оставьте эту чушь...вот 12 пунктов:
1.Не выбирать президента
2.Переизбрать парламент, и всех кто не попал в новый-под суд
3.Не трогать Конституцию...ни один параграф!
4.Разрешить два дополнения к конституции...как в штатах..."О праве Народа на ношение и приобретение оружия" и " О праве на неприкосновенность жилищ ич астной собственности"
5. Разрешить двойное гражданство-это защитит граждан Украины от беспредела и диктатуры (например...диктатуры Тимошенко и других)
6.Вернуть Крым России и Львов и западные области Польше-это восстановит историческую несправедливость, но не бесплатно – а по 30 млрд. евро каждый...и так чиновники в Крыму и Киеве половину земель там уже продали россиянам,
Leon   | 11.11.2009 02:38
во нечиста сила розійшлася – навіть на тому світі відмовились приймати, то вона знову, до нас, невже ми такі добрі, чемні і терплячі?
А може яким кадилом її "освятити"?
Victoria   | 11.11.2009 10:34
+++!
Ольга Зінченко   | 11.11.2009 10:52
Давно не читала такого високоінтелектуального твору!
Дякую, авторе!
Справжній бальзам на рани!
Никита   | 11.11.2009 10:53
0:
Ну что ж,бывает иногда и хужe, хорошо что пока иногда.
Звісно, бувало гірше в історії.
Це коли колонізатори повністю знищували аборигенів фізично або (варіант) аборигени повністю асимільовувались і ототожнювали себе з колонізаторами, тобто народ як такий зникав з лиця землі.
А в нашій моделі росіяни зберігають і свою мову, і свою культуру і традиції, а головне – бойовий дух, – і не втрачають надію здобути свою незалежність.
Стрілець   | 11.11.2009 14:54
Ех, Никита...
Ну ви ж оце звертаєтесь до інтелігента, явно ж!
Але ж російський інтелігент таки кінчається на Хуторах Михайлівських!
Пишу в множині, бо у нього тих хуторів рівно стільки, скільки народів на зібраних Рашею землях.
Що він на тих хуторах кінчається -
перевірено і доведено вже незчислиму кількість раз.
Лаш'яте оньї сперанца...
Никита   | 11.11.2009 16:17
Leon:
Велика Китайська Стіна була перенесена на кордони з країнами агресивного блоку НАТО, а територія поділена на три вільні економічні зони: Малий, Білий і Великий Китай.
І не було ніякої міжнаціональної ворожнечі!
Колись читав таку собі книгу "Дело незалежних дервишей" (автор ван Зайчик Хольм), так там практично про це йдеться: Росія і Україна описані як провінції Великої Китайської імперії...
Никита   | 11.11.2009 16:19
Ольга Зінченко:
Щиро дякую! – і застіснявся...:))))))
Никита   | 11.11.2009 16:32
Стрілець:
Стрільче, звертаюсь до всіх і до кожного, хто зверне увагу і прочитає текст, а тим більше до тих, хто ще й комент залише – хоч плюсовий, а хоч би і мінусовий, тільки осмислений, звичайно...
А по темі, це ж фактично один з проявів "золотого правила моралі":
"Як хочете, щоб люди вчиняли відносно вас, так і ви чиніть відносно них", або в негативній формі:
"Не роби іншим того, чого не бажаєш собі"

Це правило відомо з давніх давен, кажуть, ще з 1 тисячоліття до н. е., писали про це ще Будда і Конфуцій, Гомер і Геродот, і Христос казав в Нагорній проповіді:
Никита   | 11.11.2009 16:37
"Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки." (Мт.7: 12).

Ну, люди в більшості своїй не виконують цього правила (як і інших), що ж поробиш. Рідко хто насправді може поставити себе на місце іншої людини і відчути його біль або радість як свою власну. Це така ж рідкість серед інтелігентів, як і серед простого люду.
APTYP4UK   | 13.11.2009 16:17
Никита-МОЛОДЦЯ!
РЕСПЕКТ
Никита   | 13.11.2009 23:16
APTYP4UK:
Дякую; а раптом – чи це не ПЕРШИЙ Ваш комент на НП?
APTYP4UK   | 14.11.2009 13:42
Никита:
ВИБАЧТЕ
за запізнення з відповіддю
читав 5у колону та
сонечко пригріло
то ж я вирішив карабіни змастити
та й машингвери пора попуцувати
а чи 1й, чи нє-хіба то має значення для патрійота,
Слава Україні!