Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/foreign/52da4a51a2791/

Усунення негативних наслідків чи узаконення безвідповідальності злочинців у погонах?

Ігор Бурдяк | 18.01.2014 11:33

Янукович вчора підписав закон N731-VІІ щодо усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань. Цим законом від відповідальності звільняється в тому числі Беркут, який побив людей на Майдані незалежності та на Банковій.

Усунення негативних наслідків чи узаконення безвідповідальності злочинців у погонах?
"Постраждалі під час розгону акції на підтримку євроінтеграції України заявили, що міліція била всіх, хто був на той час на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє Польське радіо.

"Міліція била усіх, хто тоді був на Майдані. Били навіть тих, хто вже лежав на землі" – сказав один із побитих поляків.

Як повідомляє кореспондент Польського радіо Пйотр Поґожельський, міліціонери били і копали навіть тих, хто вже упав.

Один із постраждалих поляків – директор регіонального відділу польської корпорації Яцек Забродський заявив: "Силовики бігли за мною і кричали, що я – іноземець... А потім почали мене бити ґумовими палицями по голові та спині".

За даними Польського радіо, Забродського госпіталізовано з серйозною травмою голови. "У мене почала сильно текти кров, усе обличчя було залите кров'ю. Швидка сказала, що треба зашивати рану, бо вона – дуже велика. Але я хочу повідомити про це побиття міліції", – сказав Забродський.

Другий постраждалий поляк – це журналіст інтернет-порталу "Eastbook" Томаш Пєхал, який безпосередньо після подій зв'язався з Марією Пшеломєц, автором програми "Студія Схід" на польському телебаченні. За словами постраждалого поляка, близько 03.00 припинили працювати мобільні телефони осіб, зібраних на Майдані, а потім раптом з'явилися автомобілі з елементами новорічної ялинки, які намагалися в'їхати в натовп. Люди почали протестувати, і тоді без жодного попередження на них кинулися спеціальні сили міліції "Беркут".

Як повідомив Пєхал, міліція щільно оточила демонстрантів, єдиним способом вийти з оточення – було пройти через "стежку здоров'я", на якій стояли "беркутівці" та брутально били людей."


unian.ua/news/608446-postrajdali-na-maydani-polyaki-podililisya-vrajennyami-vid-ataki-berkutu.html

"Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск під час прес-конференції заявив, що будуть вжиті відповідні кроки у зв'язку з побиттям двох поляків спецпідрозділом української міліції.

Ми не дозволимо, щоб наших громадян переслідували і били, підкреслив прем'єр, коментуючи інформацію про те, що в Києві на Майдані Незалежності двоє громадян Польщі постраждали під час жорстокого розгону мирної демонстрації силами спецпідрозділу "Беркут".

Один з поляків, який постраждав від Беркута, повідомив, що не знаходився на Майдані під час розгону демонстрації, а перебував неподалік на вулиці Хрещтик, повертався з ділової зустрічі.

Коли його атакували бійці підрозділу Беркут, він намагався пояснити що є "інвестором з Польщі" і "створює робочі місця", але на його думку, ці слова ще сильніше розлютили нападників"
(Wprost)

Отже, ЯНУКОВИЧ "УЗАКОНИВ" ДИКТАТУРУ не лише для нас, а й для європейців. Бо хоче того влада чи ні, Україна у Європі.

І це "узаконення" не лише наша, а й "Закордонна справа".

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, НЕ ДОЗВОЛЬТЕ, вживіть відповідні кроки!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua