Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
0

Коментарі
Никита   | 6.06.2011 17:49
Кр-к:
Краще скажіть прямо, а не притчами і натяками. Або поясніть притчу: як моє око може співвідноситися з РПЦ? Я ж не критикую РПЦ як таку і ні в чому її не звинувачую. Єдине, що, повторюючи Ваше блискуче визначення, кажу: це чужинницька, чужа нам структура.
  | 6.06.2011 17:50
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Нема. А у Вас є підстави так вважати?
Я думаю є. Бо нині навіть частина ПР хоче того, що колись хотіли лише комуністи.
А можна без загальних фраз, а фактами. Те, що проголошений європейський курс, демаркуються кордони, ведеться робота по скасування візового режиму, що Президент має амбітні плани для України і зокрема для Галичини провести Олімпіаду і для цього вже, чи буде чи ні розвиватиме наш регіон, для Вас значення не має? Ви, як той пушкінський дядечко. вічно тягнете одну і ту же пєснь...Чєм старєє – тєм хуже? Спустіться "лаврской колокольні", пане Бурдяк:-), бо Ви явно дивитися викривлено на речі.
  | 6.06.2011 17:57
Никита:
Кр-к:
Краще скажіть прямо, а не притчами і натяками. Або поясніть притчу: як моє око може співвідноситися з РПЦ? Я ж не критикую РПЦ як таку і ні в чому її не звинувачую. Єдине, що, повторюючи Ваше блискуче визначення, кажу: це чужинницька, чужа нам структура.
Облишмо. Не бачу сенсу.
Никита   | 6.06.2011 18:06
Кр-к:
Як Вам буде завгодно. Якщо аргументів немає, то що ж...
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 20:12
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
А у Вас є підстави так вважати?
Я думаю є. Бо нині навіть частина ПР хоче того, що колись хотіли лише комуністи.
А можна без загальних фраз, а фактами. Те, що проголошений європейський курс, демаркуються кордони, ведеться робота по скасування візового режиму, що Президент має амбітні плани для України і зокрема для Галичини провести Олімпіаду
Я ж не кажу, що курс не проголошений. Я про те, що у владі є опозиція цьому курсу. А тому почекаємо осені. І підрахуємо курчат.
  | 6.06.2011 20:31
Ігор Бурдяк:
Та чекайте. Що вам ще зостається? Помочі і підтримки від вас не діждешся (та й воно може і добре, бо не Ви конкретно, а "апазиція" вже показала, що навіть коли була владою, то крім сіяння усобиць, розбрату і чвар, вона більше ні на що не є здатною). Тому краще вже сидіть і чекайте. Вже добре, якби ця апазиція просто чекала і не отруювала повітря довкола себе. Бо вона, мов той некрофіл, вже сама напів труп.
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 21:21
Кр-к:
А чому ми власне з'їхали до "апазиції"? Адже тема статті: Кирилл Гундяев: "Россия никогда не вела захватнических войн..."
  | 6.06.2011 23:20
Ігор Бурдяк:
Ось відповідь ізраїльтянина, в якому повнісінько лукавства! Та соловіче, де була Ваша принциповість і послідовність, коли Ви під своєю статтею про Демянюка теревенили про що тільки в голову не прийшло і закінчили на буддизмі! А тут наставляє, як має вестися дискусія. І Вам треба про те поліно нагадувати?
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 23:43
Кр-к:
Можливо, буддизм допоможе зрозуміти, чому Дем'янюк і Ганапольський інші, ніж послідовники Ганді. А як "апазиція" може допомогти збагнути Кирила Гундяева?
Никита   | 6.06.2011 23:46
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
А чому ми власне з'їхали до "апазиції"? Адже тема статті: Кирилл Гундяев: "Россия никогда не вела захватнических войн..."
Тому що тема переможної ходи реформ Януковича і підступної "апазиції", що намагається завадити цим реформам, – отже, ця вічна тема у статті не розкрита.
А інші теми шановного автора Кр-ка не дуже цікавлять. Хіба що тільки тоді, коли він сам піднімає їх у своїх дописах...
Никита   | 6.06.2011 23:55
Ігор Бурдяк:
До того ж, обговорювати Гундяєва як брехуна і фальсифікатора історії автору Кр-ку, я бачу, не дуже подобається. Адже не так давно він цього Гундяєва розписував у дуже райдужних тонах...
  | 7.06.2011 00:10
Никита:
По-перше, на тему Кірілла я виразно написав своє ставлення під цікавою статтею, розмішщеною поряд. Дивно, що Ви не зауважили. А коли зауважили, то чого сиплете словами мов половою?
По-друге, (це вже також і панові Бурдяку), ви не є встані збагнути елементарніші речі, що діяється у нас в країні. То щоб зрозуміти Гундяєва, то без буддизму ніяк не обійтися. Ви ж знавці на всі теми і все вас цікавить і обходить. Мене справді не все.
Никита   | 7.06.2011 09:21
Кр-к:
Ви ж знавці на всі теми і все вас цікавить і обходить. Мене справді не все.
Наговорюєте на себе. Ваша ерудиція і досить глибокі знання з різноманітніших тем є поза сумнівом. Це проявляється, коли трошки знімаєте маску "фанатика Януковича"...