Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
0

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 15:21
Кр-к:
Україна – не Росія! Таку правду повинна повідомляти світу українська влада. Освіта, культура повинні бути українськими. Ці відомства повинні очолювати патріоти України, а не прихильники російського світу. І МЗС повинно працювати на українські інтереси. Тоді і наші громадяни і світ будуть знати, хто такі були запорозькі козаки.
Росію Ви не змусите змінити ім'я. Так, ми можемо перейменувати Україну на Русь. І тим ще більше зсунемо суспільну думку до того, що ми з росіянами одна нація. Ви цього хочете?
Никита   | 6.06.2011 15:26
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Треба. То хай вже так і буде? Хай Гоголь з його Бульбою стають "русскими" і їх героями?
А Булгаков хай стає українофобом (хоч він таким і не був!), якщо так його малюють росіяни? Але ж не тільки росіяни! На превеликий жаль, українські націоналісти ведуться на це і теж повторюють, що "Булгаков – українофоб"!

Складне питання і з Гоголем, і з Булгаковим. Я бачу лише один вихід: викладати в українських школах творчість цих письменників з україноцентричної точки зору. Що діти вивчили в школі, те вони й будуть знати.
Никита   | 6.06.2011 15:30
Ігор Бурдяк:
Росію Ви не змусите змінити ім'я. Так, ми можемо перейменувати Україну на Русь. І тим ще більше зсунемо суспільну думку до того, що ми з росіянами одна нація.
Погоджуюсь, але я б висловився більш категорично:

Росію Ви не змусите змінити ім'я. А ми НЕ можемо перейменувати Україну на Русь. Крапка.
  | 6.06.2011 16:34
Никита:
Видно Шевченко закликав не Вас, "Борітеся..." Та й хіба тут хтось закликає відмовитися від України і Українства? А от всюди і завжди показувати і доводити, що це НАШЕ коріння, що це НАША, присвоєна зайдами історія не тільки є науково обгрунтовано, але і вкрай необхідно для виховання саме Українського патріотизму, аби аферисти не хизувалися присвоєною нахабно нащою бувальщиною. А Грушеський між іншим так і назвав свою працю – Історія Руси-України, пане Нікіта. А Вам до Грушевського таки далекувато, а тому я стану краще на його позиції, а не на Ваші угодовоські.
  | 6.06.2011 16:41
Ігор Бурдяк:"Україна – не Росія!"
А Ви не читали книжки Кучми з такою назвою?
  | 6.06.2011 16:46
Ігор Бурдяк:"Росію Ви не змусите змінити ім'я. Так, ми можемо перейменувати Україну на Русь. І тим ще більше зсунемо суспільну думку до того, що ми з росіянами одна нація. Ви цього хочете?"

То мо' давайте у Львові перейменуймо вулицю Руську, аби не було нєпріятних асоціацій? А може відхрестимося від Літопису Руського на радість надмєнному сосєду? Вони ж тільки того і добиваються, аби ми самі своїми безмозклими амбіціями довели, що ми є "австрійський проєкт"...Валяйте!
Никита   | 6.06.2011 16:46
Кр-к:
Похитнути непохитного Кр-ка з його позицій? Боронь Боже, не маю таких амбітних намагань!) Тим більше, хто ж сперечається, що потрібно вивчати нашу історію і наше корінння. Саме як історію, яка відрізняється від сьогодення...

Я тільки хотів сказати, що будь-які спроби примазати Україну до того, що маніпулятор Кирил називає "російський світ" – так от, примазати до цього Україну на тій підставі, що колись вона називалася Русь – це є провокативні маніпуляції, і підігрувати їм я не збираюсь.
  | 6.06.2011 16:55
Никита:"Саме як історію, яка відрізняється від сьогодення..."

В Книзі-Книг сказано, що по плодах їх – пізнаєте їх! Якщо ви відмовляєтеся від коріння, то на який плід сподіваєтеся?

Ваша проблема полягає в тому, що не можете дивитися і оцінювати речі інтегрально, цілісно, а висмикуєте якусь окрему фразу і обсмоктуєте її до полиску, як з тим "світом". На жаль, таке спостерігається зараз на кожному кроці. Вернуся до політи, як до мистецтва (Ви тут згадали), так от, Ви не є встані здобутися на інтегральні оцінки, бо то "табачнік" Вам шпетить. то ще якасю скалка муляє, а тому, за деревами не є встані побачити лісу...Але втішайтеся, що разм вас ще таких багато...Але вже не дуже:-))

Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 16:56
Кр-к:
Ігор Бурдяк:"Україна – не Росія!"
А Ви не читали книжки Кучми з такою назвою?
Розмірковуючи про КПУ, Л. Кучма дивується парадоксальності й незбагненності поведінки комуністів, які одночасно є і державниками, і прихильниками союзу з Росією. Зокрема, Президента вражає постійна вимога КПУ створити наднаціональні органи в СНД чи спільно з Росією. Подібні дії нагадують, каже Кучма, фізіологічний феномен за Павловим – "сшибки". Це коли в корі головного мозку відбувається боротьба між двома взаємовиключними поривами.
А немає в нинішній час феномену дежавю у Вас? Навіть більше. За Кучми комуністи не були у владі.
  | 6.06.2011 16:59
Ігор Бурдяк:
Нема. А у Вас є підстави так вважати?
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 17:05
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
То мо' давайте у Львові перейменуймо вулицю Руську, аби не було нєпріятних асоціацій? А може відхрестимося від Літопису Руського на радість надмєнному сосєду? Вони ж тільки того і добиваються, аби ми самі своїми безмозклими амбіціями довели, що ми є "австрійський проєкт"...Валяйте!
Я не пропоную перейменовувати вулицю Руська чи відхрещуватися від літопису. І про які "безмозклі амбіції" Ви кажете. я не розумію...
Ігор Бурдяк   | 6.06.2011 17:08
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Нема. А у Вас є підстави так вважати?
Я думаю є. Бо нині навіть частина ПР хоче того, що колись хотіли лише комуністи.
Никита   | 6.06.2011 17:09
Кр-к:
Якщо ви відмовляєтеся від коріння, то на який плід сподіваєтеся?
О, коріння – це дуже важливо!
Але якщо Ви коріння намагатиметеся потягнути туди, де повинна бути галузь і плоди... ну просто це НЕМОЖЛИВО, Ви цього не зможете зробити.
А у тій Книзі, що Ви її зацитували, також сказано: всьому свій час. Час називатися Руссю, і час називатися Україною.
Никита   | 6.06.2011 17:31
Кр-к:
Ваша проблема полягає в тому, що не можете дивитися і оцінювати речі інтегрально, цілісно, а висмикуєте якусь окрему фразу і обсмоктуєте її до полиску, як з тим "світом".
Думаю, що Ваша помилка натомість полягає в тому, що інтегральну концепцію "російського світу", яку пропагують РПЦ на пару з Кремлем, Ви намагаєтеся виставити як якусь "окрему фразу", до того ж штучно висмикуючи з неї слово "російський". Що цю імперську концепцію Ви намагаєтеся звести до цитати з твору Достоєвського. Думаю, це велика помилка!
  | 6.06.2011 17:44
Никита:
Вам притчу про скалку і поліно у власному оці нагадати? Бо я натякнув, а Ви і далі свою лебедину пісню тягнете...