Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Росія   народ   ЧИНОВНИКИ   ПИСЬМЕННИКИ   ВБИВЦІ   ТЛЯ

Сергєй Мельнікофф: Народ попелиця (тля)

jurko | 3.04.2011 21:02

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Згідно з новими дослідженнями, народження крилатих попелиць може бути викликане й особливими ароматичими речовинами, які виділяються попелицями, коли вони піддаються нападу з боку ворогів, ...

Сергєй Мельнікофф: Народ попелиця (тля)
Згідно з новими дослідженнями, народження крилатих попелиць може бути викликане й особливими ароматичими речовинами, які виділяються попелицями, коли вони піддаються нападу з боку ворогів, наприклад, сонечок. Ці попереджувальні речовини викликають у колонії велике занепокоєння й підвищений рух. При цьому створюється ефект перенаселення, що викликає швидке відтворенням крилатого потомства.

Паразити

Ім'я Цапко стало прозивним. Типовий росіянин: вбивця з ученим ступенем, неодмінно всенародний депутат, ефективний менеджер... Прокурор – дах, міліція на підхваті, губернатор Ткачов, така ж російська сволота, втративши від злості над собою контроль, в серцях підтвердив: так, у Мене в краї кожна станиця – Кущевська! І в кожній Кущевскій – по Цапко!

Що, не мої слова? Якогось Владіміра Надєїна? Не про російський народ? А про який, дозвольте запитати?... Про той, у якого вуха сторчма? Волосся біляве? Дупа не білосніжна?

Про який, блядь, народ, я вас російські суки, питаю, це написано?

І ось тут-то Надєїн звиватися став.

Засумнівавшись для гарнішої канви розповіді у злочинах Цапка та його худобини під назвою "російська мати", що його породила, – таких матерів повна Росія – із завидною регулярністю народжують вони на світ Цапків, Буданових, Путіних, Івановиих, Патрушевих і всю іншу нечисть, яка товстим шаром людського гуано покриває країну з назвою. що стала синонімом гидоти світу, пан письменник пропонує просту, як дірка від бублика, відповідь.

"Відповідь проста. Це сказали люди, які брешуть нам часто, охоче і безсоромно. Ми з вами не раз ловили їх на брехні, але ще жодного разу вони обличчям своїм не почервоніли. Це сказали чиновники з тих правоохоронних, слідчих, адміністративних, інформаційних органів, які не раз і на ділі доводили, що вони володіють низькою професійною кваліфікацією, гнучкою совістю, слизькою мораллю і надприродною проникливістю у вгадуванні помислів вищого начальства. Це сказали слідчі, які не вміють розслідувати, і управлінці, які не вміють керувати. Це сказали видатні представники вітчизняної еліти, що користуються стійкою міжнародною репутацією організованого кримінального співтовариства.Поведінка центрального телебачення підтверджує найпохмуріші підозри. Відразу, ніби по команді... Дідько, знову ця лексична інерція! Які там "ніби"? Без усяких "ніби", явно за вказівкою вищих властей всі, без винятку, канали відкрили швидкий вогонь. І по Кущевскій, і по Краснодарському краю, і по МВС, і по СКП з праматір'ю її Генпрокуратурою. У студіях стояв дикий крик, підгодовані адвокати як із ланцюга зірвалися. Не щадили нікого – ні сержантів із Кущевскої, ні генералів із Краснодара. Та що там Краснодар! У свій час виникла стійка думка, що й самому Нургалієву вже після такого-то точно не всидіти.

А потім раптом як рукою зняло. Сам Цапок увійшов у словники, але справа його скотилася на узбіччя суспільної уваги. Г-н Бастрикін, начальник національного Слідчого комітету, злітав у погану станицю на свіданку з особливо відібраними представниками населення і навіть пообіцяв через місяць повернутися з завершальним звітом. Але, як водиться, обдурив. І повернутися – не повернувся, і відзвітувати – не відзвітував, і взагалі забув про існування якоїсь Кущевскої. Мабуть, засмоктали інші справи.

Але і ці справи суцільно цапківські, тільки з іншою географією. Нещодавно вся Москва зеленіла від жаху, повідомлена нашими Пінкертона про те, що дві моторошні терористки вже обвішали себе шахидськими поясами і пробираються окружними шляхами до столиці. Страшна новина виявилася булькою: просто дві вдови перебралися на нове місце проживання в межах одного відділення міліції. Помаранчевий рівень загрози у двох дивізіях Внутрішніх військ скасували, проблему вирішив один дільничний уповноважений.

У річницю останніх вибухів у метро, ​​день в день, країну облетіла радісна звістка.

Слідчий комітет встановив особу останнього підозрюваного в причетності до терактів у московському метро, ​​які відбулися рік тому. Ця людина – 22-річний уродженець Дагестану Гусейн Магомедов. Він супроводжував смертниць з Кизляра до Москви, а також керував їх діями в день скоєння терактів. Магомедов оголошений у міжнародний розшук. "Всі інші співучасники цього злочину знищені", – заявив представник СКП Володимир Маркін.

Але і це ще не весь день перемоги. Масштабна спецоперація пройшла в Інгушетії напередодні. У ході її було вбито 17 бандитів і затримано двох посібників того смертника, який вчинив вибух в аеропорту "Домодєдово". Їх першим же рейсом відправили до Москви, де їм мають намір пред'явити звинувачення.

Від цих радісних новин віє дешевим піаром. Туман розкаяної цапківщини окутує весь цей слідчий балаган. Вчора ввечері заарештували – сьогодні вранці точно знають, хто, кого і коли.

І як на глум над здоровим глуздом два цих переможних салюти накриває третій, ще більш пишний і гучний. Слідчий комітет, щойно проголошений незалежним на страх ворогам, відкрив вісім кримінальних справ. Вони порушені проти дуже високих прокурорів, яких підозрюють у "кришуванні" грального бізнесу в Підмосков'ї. Всі ці справи Генеральна прокуратура закрила негайно і на найраннішій стадії розслідування. А без права допитати, без протоколу, без статті за неправдиві свідчення – іди шукай, де сидить фазан.

Слідчі з СК називають людей з Московської обласної прокуратури покровителями "ділків грального бізнесу". Генеральна прокуратура, натякають вони, кришує дахувальників. Остання не залишається в боргу. Прокурори б'ють на сполох: у Слідчому комітеті окопалися злісні вороги Конституції, фальсифікатори неправдивих звинувачень. Ще крок, і країна скотиться у свавілля беріївського ГУЛАГу.

Мила компанія. І ці люди запевняють нас, що Цапок не так захистив не ту дисертацію. Вони говорять і вимагають, щоб ми їм вірили..."

Стоп, стоп, стоп. Кондуктор, натисни на гальма. А то і мене засмокче дешева надєінская трясовина словоблуддя.

У мене до вас, письменнику російський, питання назріло. Воно таке ж просте і зсучене, як весь твій, письменнику, російський народець.

Давай-но замінимо.

Цапка на Іванова

Ткачова на Сидорова

Бистрікіна на Тягништовхая

Патрушева на Козлєвіча

Путіна на Шмутіна

Мутко на Свєтко

Медведєва на будь-якого іншого ідіота, благо у твоїй батьківщині їх, як гівна в російському сортирі.

Ну і для повного колориту, Надєїна на Нікітіна.

Ти, російський письменнику, і справді думаєш, що від цього щось зміниться?

І Нікітін, аки Нью Надєїн з криками радості, нарешті, напише:

"Це сказали люди, які не брешуть нам часто, охоче і безсоромно. Ми з вами не раз не ловили їх на брехні, і обличчям своїм вони не почервоніли. Це сказали чиновники з тих правоохоронних, слідчих, адміністративних, інформаційних органів, які багато разів і на ділі доводили, що вони володіють професійною кваліфікацією, твердою совістю, кришталевою мораллю і надприродною проникливістю у вгадуванні помислів пройдисвітів. Це сказали слідчі, які вміють розслідувати, і управлінці, які вміють керувати. Це сказали видатні представники вітчизняної еліти, що користуються стійкою міжнародною репутацією..."

Коли, письменники російські, ви перестанете брехати?

Ми обидва знаємо відповідь. Але в тебе не вистачить духу її озвучити. Тому, це зроблю я.

Коли добротний кавказький кинджал переріже горлянку останнього представника брехливого народу.Переклав за http://ipvnews.org/melnikoff_article01042011.php

Юрко Антоняк© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua