Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Москва:послє нас – хоть потоп!

Leon | 26.12.2009 22:45

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
9

Ядерний...

Москва:послє нас – хоть потоп!
Російська Федерація, її естеблішмент (елітою її назвати доволі проблематично) зробили "хід конем" – прийнято нову воєнну доктрину РФ. Не знаю, яким місцем вони там думали, але явно не мізками. Бо навіть "імперія зла" – Радянський Союз засуджував будь-які наміри нанесення ядерного удару першими:

Леонід Брежнєв на засіданні Політичного консультативного комітету в Бухаресті (1976р.) заявив, що "СРСР бере на себе зобов'язання не застосовувати ядерну зброю першим". Представник СРСР, міністр закордонних справ Андрій Громико з трибуни XXXVI Генеральної Асамблеї ООН підкреслив, що "ніколи не буде ні виправдання, ні прощення тим діячам, які ухвалили б рішення застосувати першими ядерну зброю". І далі заявив, що "із законами людської моралі і високими ідеалами ООН несумісні будь-які доктрини, що допускають застосування першим ядерної зброї і будь-які дії, що підштовхують світ до катастрофи".

Михайло Горбачов: "після такої війни не залишиться навіть пенька, на якому небіжчики зможуть підписати перемир'я"Що робить Російська Федерація? Вона, точніше її найвище керівництво приймає нову воєнну доктрину, в якій наголошується на праві РФ нанести ядерний удар ПЕРШОЮ!!! Це ж яким неандертальцем треба бути, щоб таке прийняти!

Єдине, що може бути причиною настільки радикального кроку – переляк. Переляк, який спровокований їх власною недолугістю у внутрішній політиці і зовнішніх стосунках, переляк втратити значну частину територій, влади і статуса наддержави, якого вона ще навіть не досягла і навряд чи досягне.Переляк впасти на коліна перед Китаєм, бо розуміють, що "подачками" у вигляді невеличких територіальних поступок його не нагодуєш?

І це прийняла держава – правонаступниця СРСР!

Англійський вчений Мартін Ван Кревельд в книзі "Трансформація війни" пише, що "за останні сорок п'ять років складно знайти хоча б один історичний приклад того, що державі, яка має в своєму розпорядженні запаси ядерної зброї, вдалося змінити статус-кво за допомогою загрози застосування цього виду зброї, не говорячи вже про її фактичне застосування". А рядки, які підуть нижче, написані спеціально для президента Російської Федерації Дмитра Медведєва: "Ядерна зброя є знаряддям масового вбивства. Захисту від нього немає, єдине, для чого воно годиться, – це для бійні, безпрецедентної за своєю кровожерливістю і, цілком імовірно, останньої в історії людства."

Ще раз нагадаю цитату Громико:"із законами людської моралі і високими ідеалами ООН несумісні будь-які доктрини, що допускають застосування першим ядерної зброї і будь-які дії, що підштовхують світ до катастрофи."

Навіть "совки" знали й розуміли, до чого можуть привести ігри з воєнними доктринами і "правом" застосування ЯЗ. А "постсовки", виходить, ні, не знають?

Невже керівництво РФ – неандертальці з ядерною бомбою? Тоді їм, напевне, нічого втрачати. Крім бомб...

більше: УНІАН

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua