Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
мобільний оператор   Київстар   тарифи

КС (не суд) – в смітник

Leon | 5.02.2019 20:33

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Напишу трохи про Київстар, наскільки цей оператор є "порядним" і "турботливим" до своїх клієнтів.

Всіх вітаю!

Давно вже сюди не заходив, і ось надумав, щоправда з величезним бажанням накидати трохи чогось. Помідорів. Гнилих. Декому. Чи деякому. Вже по... барабану.

____

Користувався я київстаром, років надцять,ще з Діджуса, платив, користувався, користувався, платив. Номер беріг, бо потрібен: друзі там, колєги і прочая. Але терпець таки урвався, десятого числа січня місяця 2019 року. Хоча він, той терпець, почав надриватись ще задовго до того, але за 10 днів до смс щастя набрав прискорення, на Новий рік. Коли кс люб'язно скинув повідомлення з подарунком тіпо "чуєш, фраєр, ти нам должен, тож плати 115 грн за чотири тижні з 10-го числа ібо отключім газ!". Перепрошую, трохи інакше, але сутність та сама: "ми вводимо новий тарифний план (домалюємо плюс) замість вашого застарілого (без плюса), а за це ви щочотири тижні платіть 115грн". З якого хуz я маю платити більше за незрозумілу заміну тарифу, якому й півроку нема, але він, як вважає кс, вже посивів й вріже дуба десятого числа й пройде в останню путь з оркестром від Київстару що грає марш Шопена!?

----

Блін, я реально був в шоці від такого "подарунку". Вліз в спільноту кс, там накалякав "фе", але тему раптом винесли в якусь стародавню з часів коли жили динозаври, на 49 сторінок напів і повних матюків. Без ніяких відповідей мені по темі від адмінів кс. Хоча там від мене були лише чемні, хоч і гнилі помідори, але без матюків. Стримувався.

Болт з ними, вліз у ФБ на їхню сторінку й там накидав. З'явились (нарешті хоч хтось!) кс-спікери тіпо Маші з МІД РФ і давай ліпити з кс гарну лялю, що надає і постійно покращує послуги, тож щоб у вас все покращилось платіть більше за це покращене покращення. Й як бонус вони спеціально нічого не видаляють й не блокують, бо красиві і гарні. Ваш тариф однозначно помре 10 числа, тож ми власноруч встановимо на могилі хрест (+), заспіваємо псалом "шалом під столом" і лише за ваші 115 грн воскресимо небіжчика молодим і здоровим.

І тут з глибин пам'яті різко виплило одне гасло: "Покращення життя вже сьогодні!". Але його внєзапно наздогнало й накопало ногами "АСТАНАВІТЄСЬ!"...

Десятого числа я вже все обдумав й прийняв рішення, але суто заради експерименту поповнив рахунок на 77 грн. І тут бабах: "для користування послугами за тарифним планом сплатіть 115 грн, а так з вас 10грн щодня." Що за...???? Ааа...це ж мабуть покращення? Нє? "Поставили на счетчік", – і все це турбота про клієнта, адназначна!

Хрен з тим, думаю, хай буде, блуадский цирк якийсь... але більше ви від мене нічого не отримаєте. Повністю переходжу до іншого оператора. Навіщо платити тим, хто тебе просто зневажає і бачить в тобі якогось лоха, якого можна розвести на бабло, і який на все згодиться? "Лох не мамонт – он не вимрет!" (с).

Вирішив – зробив. Але муляє питання. Якщо знімати щодня по 10 грн. то мусить бути залишок з 77 гр. з копійками, тобто 7,43.

Заходжу в особистий кабінет, а там три бублики з комою. Вчергове "порадів" за чергове "покращення"!

Заліз в деталі витрат. А там – красота. Десятого числа вночі знято 43копійки (!!!) АБОНПЛАТИ (весь наявний на той час баланс).

До поповнення оператор бубонів про необхідність поповнення рахунку на 115грн інакше хрен вам а не виклик абонентів, а якщо буде менше – то 10 грн на день. Після поповнення на 77грн зняло рівно 10 грн. Бляха...а ті копійки тоді за що списали? Абонплата 10,43 виходить- за один і той самий день?

За сім днів, телефонував/не телефонував – знято 70 грн, думав спиняться – та де там! На восьмий хрен подзвониш – бубонить, але 7 грн акуратно мінуснуло. Як АБОНПЛАТУ! Вкрали? Чи "вєжліво атжалі"?

Хто як і що думає, але я висновки зробив: київстар для мене посивів і здох, саме як той тарифний план що вони кілернули. Його репутація помножилась на ноль й вже мабуть вище не підніметься. Тьху


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua