Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Три предложения Тигипко.

Бовикін Сергій | 9.12.2011 03:25

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Как улучшить состояние для бедных в эпоху, когда все багатые уже в основном за счет бюджета нажили себе все капиталы. Бовыкин предлагает. Неутомимый борец за справедливость и демократию в стране с большим опытом работы с высокими государственными технологиями – предлагает неоспоримые вещи!

Три предложения Тигипко.
Перша

Пропозиції Тігіпко С.Л.

Пропоную по факту нарахування субсидій для сімей які складаються із пенсіонерів та осіб що їх доглядають – наприклад як в мене, бабця 1924 р.н – пенсіонер, уч. війни, потребує стороннього догляду, мати 1946 року – песіонер, потребує стороннього догляду, та я 1967 р.н. що їх доглядаю – враховувати відсоткову ставку 10% від сукупного доходу родини, а не 15 як зараз нам нараховують. Рахують те що я працездатний! Але я по догляду за ними і отримую від держави за це лише 14 гривень та соц. допомогу малозаюезпеченій сімї у розмірі 150 гривень. Тобто це не виявляє той факт що я є працездатним!

У іншому випадку, якщо є якісь претензії до тих хто дійсно доглядає літніх людей та хворих, то ПРОПОНУЮ

вираховувати субсидії окремо для не працездатних та працездатних. Тобто для мене 15% від мого доходу і 10% від їхнього. Суму яку отримаємо внаслідок цього вважати що місячним платежем!

Наприклад. Дохід Виногородської Г.С та Бовикіної В.Я. – пенсіонерів складає 2 мінімальні та доплата за уч війни Виногородській Г.С. 800 +800 + 84 = 1684 гривні.

10% = 168.40

Дохід Бовикіна С.М. (мій) соцдопомога малозабезпеченому та по догляду за Виногородською Г.С. 150 + 14 = 164 гривні

15% = 24.6 гривні.

Ітого разом щомісячний платіж = 168.40 + 24.60 = 193 гривні!

Оце є справедливо! І пенсіонери не обіжені і малозебезпеченний платить виходячи із своєї кишені а не з кишені хворих батьків!!

Надіюсь, Сергію Леонідовичу, що попри Вашу зайнятісь в звязку із різними міжнародними мероприємствами Ви найдете розумне рішення по моїм пропозиціям!

З повагою Бовикін Сергій Костопіль грудень 2011 року

Друга

Пропоную зрівняти виплати по догляду з розміром соціальної допомоги малозабезпеченій сімї!

Це викликано наступним:

Приклад.

Знаходжусь по догляду з 2004 року і отримую за це на сьогодення 14 гривень в місяць!

Крім того постійно звертаюсь по соціальну допомогу кожні пів року!!

Мені її (як і іншим українцям) призначають та виплачують із запізненням у три місяці! Тобто, призначену у січні виплатять лише у березні! (за січень, лютий, березень!) А як жити ці три місяці?

Навіщо нам двіччі стояти за одним і тим самим!

Все одно ми отримуємо ці кошти! Але тільки витрачаємо час та нерви на оформлення!

Надіюсь, Сергію Леонідовичу, що попри Вашу зайнятісь в звязку із різними міжнародними міроприємствами Ви найдете розумне рішення по моїм пропозиціям!

З повагою Бовикін Сергій Костопіль грудень 2011 року

Третя

Тігіпку С.Л.

Пропоную для подолання бідності особам, які хдійснюють догляд за престарілими, літніми та хворими людьми на вибір:

1. Або отримувати мізерні виплати по догляду та трудовий стаж, який врахують, якщо людина доживе до пенсії

2.Або людина відмовиться від стажу та буде отримувати ті кошти які держава перераховує за людину, що знаходиться по догляду – до пенсійного фонду та інших фондів.

Я відмолюся від стажу, бо нема коштів купувати ліки хворим батькам,або гасити борги, які при змові суддів та прокурорів району мені вивели комунальні підприємства району у особі злочинців Бражук, Денисюк, Олійник, Глухоцький...

Надіюсь, Сергію Леонідовичу, що попри Вашу зайнятісь в звязку із різними міжнародними мероприємствами Ви найдете розумне рішення по моїм пропозиціям!

З повагою Бовикін Сергій Костопіль грудень 2011 року


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua