Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Даниленко: Я не голосував за Державний бюджет на 2012 рік, оскільки там не враховані потреби чорнобильців.

donn | 21.10.2011 10:56

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Якщо "афганці" та "чорнобильці" вірять у те, що Уряд врахував їх вимоги, то хай кожен з них задасть собі питання. Чи отримував він в минулому році все те, що повинна була давати йому держава? Хай кожен згадає черги у судах за кошти, які він заслужив ризикуючи своїм життям та здоров'ям?

Володимир Даниленко: Я не голосував за Державний бюджет на 2012 рік, оскільки там не враховані потреби чорнобильців.
Учора Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Державного бюджету України на 2012 рік. Даний законопроект підтримало 248 народних депутатів України (ПР-189, НУ-НС – 6, Народна партія (Блок Литвина) - 20, група Реформи-20, позафракційні – 13).

Фракція Комуністичної партії України за зазначений законопроект не голосувала.

Коментуючи свою позицію відносно зазначеного голосування перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко зазначив, що у проекті Державного бюджету України на 2012 рік, який був ухвалений у першому читанні зберігаються значні обмеження соціальних виплат, встановлених чинним законодавством для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зокрема, спеціальним Законом передбачено надання постраждалим громадянам близько ста видів пільг, компенсацій доплат і допомоги, обсяг яких згідно з чинним законодавством визначається з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати або прожиткового мінімуму. Видатки на здійснення таких виплат у наступному році передбачені у проекті бюджету на 2012 рік дорівнюють усього 2 млрд. 592,7 млн. грн., що тільки на 28,4 млн. грн..., або на один відсоток більше, ніж у поточному році, коли Уряд Азарова не виконував вимоги діючого закону та встановлював розміри виплат самостійно.

"Якщо "афганці" та "чорнобильці" вірять у те, що Уряд врахував їх вимоги, то хай кожен з них задасть собі питання. Чи отримував він в минулому році все те, що повинна була давати йому держава? Хай кожен згадає черги у судах за кошти, які він заслужив ризикуючи своїм життям та здоров'ям? Потім подивіться у проект бюджету, де видатки збільшені усього на один відсоток та готовиться проходити весь цей шлях знову, оскільки дана влада потурбувалась про свої мерседеси, та забула потурбуватися про свій народ", - підкреслив депутат-комуніст Даниленко.

Також Володимир Даниленко нагадав, що з часу отримання Україною незалежності, основні державні програми щодо захисту "чорнобильців" жодного разу не фінансувалися у повному обсязі.

Обурення народного депутата-комуніста також викликало ігнорування Урядом постанови Верховної Ради України від 8 вересня 2011 року "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян"", постановою рекомендувалося Кабінету Міністрів України передбачити у 2012 році на погашення зобов'язань держави із знецінених грошових заощаджень громадян та державних цінних паперів колишнього СРСР у сумі не менше 3 млрд. гривень, але нажаль Уряд взагалі не передбачив коштів на заходи щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень в установах Ощадбанку колишнього СРСР, вкладених до 02 січня 1992 року.

Резюмуючи свою позицію відносно даного проекту Володимир Даниленко сказав: "Покращення життя, яке так обіцяв Президент України вже сьогодні – відкладається ще на рік."


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua