Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Розпочато реконструкцію виробничих потужностей заводу "ІНДАР"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Голова правління ПрАТ "ІНДАР" Євген Кононенко вчора підписав доручення щодо розробки технічного завдання для реконструкції виробничих потужностей заводу.

Розпочато реконструкцію виробничих потужностей заводу ''ІНДАР''
Голова правління ПрАТ "ІНДАР" Євген Кононенко сьогодні підписав доручення щодо розробки технічного завдання для реконструкції виробничих потужностей заводу. Про це він повідомив УНН.

"Нині ми збираємо заявки від цехів та підрозділів з приводу їхніх потреб. Потім це буде оформлено в документ, який ляже на стіл виробників, звичайно, ченрез тендер. Шукатимемо пропозиції за принципом золотої середини між "якісно" та "дешево", – сказав Є. Кононенко.

Він зауважив, що хоча частину замовлень доведеться робити зарубіжним компаніям, все ж таки більшу частину потреб адміністрація заводу намагатиметься покрити за рахунок вітчизняних виробників. "Ми націлені на те, аби забезпечувати роботою саме українські підприємства", – підкреслив він.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, 7 липня, після внесення змін до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, до виконання своїх службових обов'язків приступив призначений на зборах акціонерів ще 2009 року новий керівник інсулінового заводу "ІНДАР" Є.Кононенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua