Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто вислав на села бригади заготівельників?


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

Життя або смерть!

Хто вислав на села бригади заготівельників?
Аргентинський варіант цієї зими? Ні, український зо всіма наслідками. Хіба ми не бидло, хіба ми не козли, ми звичайні кращі в світі раби.

Від почутої інформації у мене волосся стало дибки від ницості, від нашого б... ства, що стало офіційним курсом держави. Ці великодержавні мурлоподібні покидьки жирують, тр...ються на на Канарах та жруть за наш рахунок морські делікатеси, а народ розставляє свої вуха для локшини, яку прислуга з кількома вищими освітами розвішує в три зміни.

Гречки нема. Купимо? Авжеж, ми ж багаті. Бараболі нема? Щось та зародило, але вже не буде бараболі. Купимо? Купимо якусь генетично-модифіковану, яку для нас вже виростили. Нормальна поїде за кордон.

А де ж бараболя? Наведу вам приклад. По селам останніх кілька тижнів почали їздити бригади заготівельників. Схема проста. Заїжджає в село два джипи з десятком накачаних однояйцевих сволот та кілька вантажних автомобілів. І починається заготівля. Заходять в кожну хату по 10 чоловік, фотографують все, від курей та кози до закруток в погребах. Два іде в погріб, два на город, два в хату, інші в сарай. Інші два говорять з господарями. Пропонують продати сільськогосподарську продукцію. Зазначу, що дуже наполегливо пропонують продати, наприклад, за бараболю вже давали по 4 гривні, коли на базарі можна було купити по 4, 5 грн., тобто купляли не для базару, бо номери автомобілів були не місцевими. Не буду вам розказувати про методи НЛП та всі інші, що використовують цигани, але більшість господарів продали практично все, що у них просили. Отримали якісь гроші. Заготівельники поїхали з с.г. продукцією та знятими фото закруток і того, що лишилось. Кинулись господарі вже наступного дня, – продали всю бараболю.

Уявіть собі села, де немає навіть сільських рад, де немає пошти, ФАПів, дільничний приїздить раз на місяць, щоб скласти кілька протоколів, де стоїть 10-200 хат. Як ви гадаєте, складно буде такій бригаді заготівельників цілком законно скупити все, що селяни заготували на зиму? І жодного складу злочину. Жодних порушень.

Що це робиться? Яка зима чекає на нас? Колорадських жуків вже кілька тижнів немає, поховалися. Старі люди кажуть, що зима буде страшна. Та і науковці такої ж думки. Другого хлібу в Україні – бараболі також немає в достатній кількості. Ці чиновницькі брехуни кожного дня, як мантри говорять, нас запевняючи, що все буде нормально, вже закупляємо бараболю з-за кордону. А свою – вивозимо за кордон?

Та коли вже їх грім та блискавка поб'є. Коли вже вони згинуть, як роса на сонці? Якщо хто думає, що взимку селян це змусить взятись за габлі, то він помиляється. Не візьмуться, а будуть тихо сидіти в своїх хатах та перебиватись тим, що залишиться.

Поки ми тут крутимося в своєму колі, копаємося у всіляких ізмах, виношуємо теоретичні основи для майбутнього держави, за нашими спинами продають все те, що лишилося непроданим та нерозкраденим. Одного дня ми встанемо ранком і підемо на панщину, себто на завод або в ланку буряки сапати за мінімальну заробітну плату, яку нам люб'язно кожного року підвищують на кілька гривень ця мерзота.

Досить сюсюкання, піднімаємо людей на боротьбу за своє життя!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua