Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Місцеве самоврядування   маніпуляції свідомістю...

Бої без правил

Львів'янка | 17.04.2010 12:15

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Коли на кону 250 000 000 гривень – дозволено все

Бої без правил
"Двоставковий тариф на тепло має бути скасований рішенням Господарського суду у лютому 2010 р. – як незаконний! Це я гарантую, бо міська рада не надала суду жодного суттєвого заперечення проти висунутих мною дев'яти аргументів незаконності такої форми оплати за централізоване теплопостачання", – впевнено заявив журналісту "Ратуші" член ЧБО "Спілка захисту прав громадян" Сергій Компанієць, який представляв в суді інтереси житлового кооперативу N140. Однак життя цієї людини, що надала мешканцям м. Львова можливість повернути незаконно отримані з них міською владою кошти за холодне водопостачання та квартплату, передчасно обірвалось 9 лютого цього року...

Директор ЖК-140 п. Ірина Процак була в розпачі, адже сама вона не мала відповідних юридичних знань для захисту прав членів свого кооперативу в судовому процесі проти міськвиконкому, який встановив для споживачів послуг львівських підприємств "Теплоенерго" оплату за двоставковим тарифом. Грошей, щоб найняти фахових юристів, у ЖК-140 не було -адвокати за цю роботу просили астрономічні ціни. Міська рада ж, очолювана бургомістром Львова п. Андрієм Садовим, розуміючи, що визнання в судовому порядку рішення виконкому, яким був прийнятий двоставковий тариф, потягне за собою повернення коштів не тільки членам ЖК-140, а й усім споживачам централізованого теплопостачання, завдяки кругленькій сумі грошей у розмірі близько чверті мільярда грн залучила до участі в судовому процесі кращих юристів мерії.

Захищати членів кооперативу взявся голова Ради координаторів ГО "Вартові закону" Олексій Вєренцов. В судовому засіданні юристи апарату мерії вирішили послатись на сфабрикований під час телешоу, що транслювалося підконтрольною чільнику міста ТРК "Люкс", нібито протокол зборів ЖК-140, за яким директора кооперативу п. І.Процак мовби "усунуто від керівництва кооперативу за "недовіру"... За їхнім задумом, суд мав би повірити цьому "писаному на коліні опусу" і справу закрити як подану неналежним позивачем. Наступний позов з аналогічних підстав суд би вже просто не прийняв до розгляду у зв'язку з пропущенням строку позовної давності терміном в один рік. Однак здивуванню суддів не було меж, коли п. Вєренцов надав суду оформлену належним чином довідку з Управління юстиції, де було чітко зазначено, що на день розгляду справи легітимним керівником ЖК-140 є виключно п. Ірина Процак! Ще одним вбивчим доказом афери з телешоу-протоколом зборів, влаштованим у приміщенні Сихівської райадміністрації було те, що проводила та підписувала їх п. Оленська, яка... не є членом цього кооперативу!!! Однак суд з формальних підстав переніс судове засідання, а також ухвалив допитати в наступному судовому засіданні самопроголошену голову зборів ЖК-140 п. Оленську. Райці міської ради, розуміючи невідворотне фіаско, вирішили піти у ва-банк, оголосивши мешканцям будинку "про чергове скликання загальних зборів ЖК-140", призначене на понеділок, 12 квітня, у приміщенні Сихівської райадміністрації. Там завдання перед п. Оленською стояло чітке: взяти реванш і в будь-який спосіб усунути з посади директора п. Процак. Це автоматично знімало в суді питання – як і з позовом про визнання незаконного "двоставкового" тарифу, так і з ганебним фабрикуванням протоколу під час телешоу.

На ці збори директор п. Процак запросила і представника кооперативу – п. Олексія Вєренцова. Однак в актовому залі райадміністрації членів кооперативу було всього-на-всього з двадцять осіб, що, відповідно до статуту товариства, було явно недостатньо для проведення легітимних зборів.

Це чудово розуміли й їхні організатори. А тому, як тільки п. Олексій представився, головуюча зрозуміла: збори треба зірвати!

Через декілька хвилин, заведені її вигуками на адресу п. Вєренцова, двоє громадян, які, до речі, не були членами ЖК-140, кинулись виштовхувати п. Олексія з залу. Дотягнувши його до коридору, молодики штовхнули громадського діяча в бік металевої скрині пожежного гідранта. Від удару головою об метал п. Вєренцов втратив свідомість. Наряд ППС міліції затримав кривдників – братів Б., а "швидка" доставила потерпілого до лікарні. Діагноз – струс мозку.

Сьогодні правоохоронні органи вирішують питання порушення кримінальної справи проти зловмисників. Директор ЖК-140 Ірина Процак подала клопотання про перенесення слухання справи до часу одужання Олексія Вєренцова, а дехто в міській раді, можливо, із задоволенням потирає руки, плекаючи надію, що і суд зробить з цього для себе висновки...

Віктор ЧАРНОМСЬКИЙ

http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=192

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua