Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Вибори-перевибори   криза   анархія   безробіття   виживання...

Майбутнє українців. Мій прогноз.


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
7

Вибори-перевибори, криза, анархія, безробіття, виживання...

Ситуація в державі катастрофічна: хаос на політичному олімпі, казна порожня, неабиякі зовнішні та внутрішні борги, непрацюючі підприємства, безробіття, аморальність суспільства. Вся біда в тому, що скоро ця катастрофічність ще більш поглибиться: безграмотний Президент, бездіяльний Парламент, некомпетентний уряд, чехарда у всіх гілках влади, безкінечні вибори-перевибори породять цілковиту анархію та зубожіння народу. Настане момент, коли іноземці перестануть кредитувати наше проїдання.

Криза примусить знедолених українців за безцінь продавати готове житло а раз так, то навіщо успішним людям витрачати гроші, час та нерви на будівництво? Будівництво замре, отож професії будівельників непотрібними виявляться. Ринок заповнений іноземним продовольством та промисловими товарами отож безглуздою стане праця фермерів та підприємців. При астрономічних податках, тотальній корупції, анархії та злочинності всяка чесна праця втратить смисл.

З огляду на ці обставини урядовцям не залишиться нічого іншого як вмикнути на повну потужність друкарський верстат, в результаті чого настане шалена інфляція.

Та попри все цілковитої катастрофи не буде – певні категорії щасливчиків мають високооплачувані посади, "калимні" спеціальності, в людей ще є заощадження, дачі, огороди. Не варто також забувати й про сім мільйонів заробітчан, котрі не дадуть рідним скотитись до злиденного існування. Люди поволі звикнуть до безробіття, до затримки виплат сміхотворно низьких зарплат, пенсій, дотацій. До нечуваних масштабів зросте корупція, озлобленість, наркоманія, злочинність. Європа переповниться нашими трудовими емігрантами та економічними біженцями. Жити якось будемо але... Але як же нам буде соромно за всенародно обраного безграмотного Президента, за постійні вибори-перевибори, суди, перерахунки голосів, скандали, за оту замусолену колоду компартійної еліти, котра 19 років тасується біля владного корита. За занедбане сільське господарство, за злидні на найродючіших в світі чорноземах, за імпорт цукру, м'яса та сала. За продажність наших урядовців, письменників, журналістів. За нечуваний бюрократизм, продажне правосуддя, відсталу медицину, голодну армію. За наших дипломованих спеціалістів, котрі ради шматка хліба працюють таксистами, охоронцями, реалізаторами на ринках у нас та чорноробами за кордоном. За нашу безпорадність, невміння налагодити випуск сучасної продукції. За наші переповнені різноманітним китайським товаром (від іграшки до авто) магазини та ринки. За сфальшовану історію ОУН-УПА. За величезні пенсії колишніх компартійців, чиновників МГБ-КДБ та голодних безпритульних на наших вулицях. За пам'ятники сатаністу Леніну, котрі й досі височіють над нашим бедламом. За наповнений чужомовним насильством та роспустою наш радіо та телепростір. За вимиранням нації, за занедбану екологію, за бруд біля будинків, за запісяні під'їзди, за мат на вулицях...

За все нам буде страшенно соромно. Спочатку. А потім звикнемо. Звикнемо щодня чути брехливі обіцянки політиків, бачити погаслі погляди співвітчизників, нікому не вірити та все повторювати мантру: "Ми унікальна нація!"

P.S. При такому стані справ у нас навіть лауреат Нобелівської премії із командою випускників університетів Гарварду, Кембриджу, Оксфорду, Сорбони не скоро зможе "розгребти" ті кричущі помилки, злочини котрі за 19 років наробили наші можновладці. А "Янукович і К" й поготів...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua