Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Друга серія: "комуністичний режим-2" в дії"

Львів'янка | 21.09.2009 09:11
Західну Україну Кремль планує від'єднати, – експерти
Пануньцю "НЕХОРОШАЙТЕ нас", просили дівчата коли їх хапали п"яні солдати із словами "ах харашо!" намагаючись поцілувати.
Коментарі
Львів'янка   | 21.09.2009 09:15
Знищивши виробництво, спродавши землю під заводами Західну Україну зачистили, але залишились панувати над людино-одиницями...
Доки?
Доки буде цей шантаж, доки ця непевність?
Львів'янка   | 21.09.2009 09:20
Що гарного нам принесли москалі?

Матюк та іржаву бляшанку,

Зневагу до мови й святої землі,

Горілку і шапку-ушанку.

Так викинем все це сміття за поріг,

Загоїмо рану криваву,

Й збудуймо для себе й нащадків своїх

Вкраїнську за духом державу!
Львів'янка   | 21.09.2009 09:24
Необхідний Нюрнберзький процес!!!
Щоб рука не піднімалась...
jurko   | 21.09.2009 09:24
+!
Гарний віршик!
Львів'янка   | 21.09.2009 09:45
jurko:
+!
Гарний віршик!
От думаю, а чого це росіяни викупивши територію "Прикарпатпромарматура" відкрили на ній виставковий центр "ЛЄМБЕРГ"?
Чому росіяни не назвали "Львов", а назвали "Лємберг"?
Кому ці "лакузи" збираються прислужувати паразитуючи на нашому клаптику землі?????
jurko   | 21.09.2009 09:51
"ЛЄМБЕРГ", то, здається, не росіяни, а таки наш дорогий А. Садовий.
UIC INFO   | 21.09.2009 09:52
+
Львів'янка   | 21.09.2009 10:01
jurko:
"ЛЄМБЕРГ", то, здається, не росіяни, а таки наш дорогий А. Садовий.
Давайте зробимо запит через інтернет!
Обл рада каже, що вплинути на ЦЕ не може!
Ви думаєте що дорогий Садовий самостійно володіє АЖ такими статками?
  | 21.09.2009 10:20
jurko   | 21.09.2009 10:35
Львів'янка:
jurko:
"ЛЄМБЕРГ", то, здається, не росіяни, а таки наш дорогий А. Садовий.
Давайте зробимо запит через інтернет!
Обл рада каже, що вплинути на ЦЕ не може!
Ви думаєте що дорогий Садовий самостійно володіє АЖ такими статками?
Ні, звичайно. Це справи завжди корпоративні.
Львів'янка   | 21.09.2009 11:29
Спостерігач:
Львів'янка:
Необхідний Нюрнберзький процес!!!
Щоб рука не піднімалась...
А хто проведе Ньрінберзький процес над жидомасонами? Давно вже пора! Бо все розкрали, розпродали, та ще у владу лізуть. Не туди дивитесь, панянко.
Потрібно виписати правила, кого "жидомасонами" вважати маємо.- Ні це шлях в фантазії.
!!Зараз будуть лунати заклики по ідентифікації УКРАЇНЦІВ- це також шлях " від від вирішення" проблем!!!
Економіка і всенародний суд.
Вирішивши питання економічного шляху держави, і питання СУД над -окупантами-тільки в такий спосіб можна вирішити хід справ в розвиток.