Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
4

Коментарі
Wasil   | 10.08.2009 06:06
якщо кожний глупий закон треба відбивати обратно, то тоді з нашим парламентом хто буде корів пасти? Може помилка в другому місті?))))))))))))
П.С,А хто буде контролювати контрольорів?)))))))))
Стрілець   | 10.08.2009 10:39
Плюс.
Подобається, що вже є формула
"чиновникам и политикам работать на себя и связанный с собой бизнес"
Тобто автор уже чітко вказує, що чиновники – не щось цілком окреме і стабільно протистояче бізнесу. Чи просто паразитуюче на ньому.
Ні, є й такий бізнес, із яким вони пов'язані, а тому той має те, що хоче.

Але, як на мій погляд, ця формула ще не зовсім те, що треба.
Чи не краще просто визнати:
Є вільний ринок, на якому ті чиновники й депутати, а також ті послуги, які вони можуть надати – один із товарів. І той "зв'язаний" бізнес насправді просто пішов на той ринок і купив ті послуги.
Стрілець   | 10.08.2009 10:46
Ну а ті, хто цього не розуміє, хто наївно думає, що вони чиновників та депутатів найняли на свої гроші й ті повинні на них працювати за одну зарплату – ті, природно, залишилися при своїх інтересах.
Треба або міняти систему управління радикально, або самим теж іти на той ринок і купувати ті послуги. Вони їх продають усім, хто платить. Треба тільки зуміти забезпечити потрібні суми і ясно сформулювати свої потреби. А також зуміти дати зрозуміти тим чиновникам і депутатам, що при невиконанні ви здатні на відповідні санкції – аж до екстермінації ф.е. Саме так, як це здатен той "зв'язаний" бізнес.
І буде вам "щастя".
Vladimir   | 10.08.2009 13:20
Стрілець:
Скажите, что приносят в бизнес чиновники? Свой админресурс, т.е. права государства. Разве нет? Так какой же это свободный рынок? В идеально свободном (которого не м.б., но который – умозрительная конструкция для расуждений) у государства нет вообще никаких прав и чиновник по определению ничего принестине может. Почему же у нас чиновник забиваетрынок? Потому что у государства слишком много прав. Т.е. рынок очень далек от свободного, гораздо дальше, чем в обычной рыночной стране.
Стрілець   | 10.08.2009 14:30
Vladimir:
Стрілець:
Скажите, что приносят в бизнес чиновники? Свой админресурс, т.е. права государства. Разве нет?
Не грайтесь у слова!
Вони приносять у ринок точнісінько те саме, що приносять бізнесмени –
рішення, що і як робити.
Ні ті, ні другі самі нічого, як правило, не роблять – конкретну роботу виконують наймані працівники.
А ці – приймають рішення, що, коли і як робити.
Частину рішень бізнес приймає сам. Іншу – купує у чиновників.
Адмінресурс держави... Гра у слова, бо чим принципово відрізняється адмінресурс бізнесмена від адмінресурсу чиновника?
Найбільше – іменами людей. Бо бізнес де-факто навіть органи примусу має.
Стрілець   | 10.08.2009 14:40
Адже ні для кого не секрет, що на вільному ринку і славна міліція вільно продає свої послуги. А є ще й "неформальні" структури, які охоче продадуть будь-якому бізнесмену свої послуги з примусу незговірливих.
Втім, вони так само охоче продадуть їх і чиновникам для захисту. І т.д. Тобто всім і для всього, тільки плати.
На те він і вільний ринок, щоб усе вільно продавалось і купувалось.
Ви вперто не хочете визнавати, що чиновники – такі ж люди, як і бізнесмени.
Неможливо мати довгочасно стабільну систему, в якій одні мають явно більше прав і свобод, ніж інші. Така система неминуче розхитається.
Стрілець   | 10.08.2009 14:45
І не говоріть мені про Америку-Європу, як про приклад стабільності по вашому. Бо той приклад існує коротесенький із точки зору історії час. І постійно має належні ознаки нестабільності й майбутнього розносу, якщо система не буде змінена.
Щоправда Америка-Європа довгий час мала головну цінність – істотно якісніше населення. Так може саме цього найголовнішого ресурсу їй іще вистачить, щоб вчасно змінити систему.
Valeriy   | 10.08.2009 14:52
Ну и что такого нового из статьи автора мы узнали? То что основной задачей нынешней власти является ее кормление и кормление гсударственных чиновников, обслуживающих эту же власть? Так это давно всем известно. А последняя фраза автора -
"Власть должна решать проблемы страны. А не свои собственные. Дело общества – ее к этому принудить..." -
ярко напомнила мне президента соседней страны с его знаменитым выражением о "принуждении к миру ". Странное чувство оставляет данная статья, вроде все правильно, как в грибах-обманках, но не сьедобно.
Vladimir   | 10.08.2009 15:20
Valeriy:
Автор сообщил новое следующее: с 1.1.2010 на базарах нельзя будет легально продать необработанное молоко, творог и забитый на подворье скот. Обработанным молоком и творогом считается с добавлением ароматизаторомв и пищевых добавок.Если ничего не предпринять (а с Вашим настроением никто ничего и не предпримет) то пункты закона таки вступят в силу.
Vladimir   | 10.08.2009 15:24
Стрілець:
Это Вы слышите слова, а не их содержание.
1. Чиновник в бизнес приносит не решение что и где произвести, а РАЗРЕШЕНИЕ от имени государства. Бизнесмен приносит ресурсы и решение, на что их направить. Специалист может советовать, организовывать. Но не решать, не распоряжаться ресурсами, иначе он – бизнесмен. В этом существенная разница, Вы же словами хотите ее спрятать. То, что люди все одинаковы, истинная правда. Но их роль в общественном пр-ве разная.
2. Короткий с исторической т.зр. срок – это современная цивилизация. Сравнивать себя с периодом жизни в пещере и вытирания рук после туалета о шкуру животных я не хочу.
3. Качество населения заключатеся в его способности к
Стрілець   | 10.08.2009 15:24
Vladimir:
Valeriy:
Автор сообщил новое следующее: с 1.1.2010 на базарах нельзя будет легально продать необработанное молоко, творог и забитый на подворье скот. Обработанным молоком и творогом считается с добавлением ароматизаторомв и пищевых добавок.Если ничего не предпринять (а с Вашим настроением никто ничего и не предпримет) то пункты закона таки вступят в силу.
Підтримую!
Vladimir   | 10.08.2009 15:25
Стрілець:
к самоорганизации и стремелению к свободе о чем я Вам неоднократно писал (могу повторить, но не знаю, надо ли, надеюсь Вы все это помните).
Стрілець   | 10.08.2009 15:32
Vladimir:
Стрілець:

1. Чиновник в бизнес приносит не решение что и где произвести, а РАЗРЕШЕНИЕ от имени государства.
Вибачте, але це таки точно гра у слова!
Що міняється від того, що на якомусь папері буде написано "Дозвіл", а не "Рішення"? Хай навіть указ, наказ, розпорядження, циркуляр, інструкція... етсетера. Хіба суть у цьому? Я ж вам про суть розказую.
А суть така: Умовно кажучи бізнесмен звертається до умовно кажучи чиновника. І говорить: мені потрібно те і те. Той думає і називає ціну. Підходить – по руках і пішла писати губернія – хоч дозвіл, хоч циркуляр.
Стрілець   | 10.08.2009 15:38
А "умовно кажучи бізнесмен і умовно кажучи чиновник" – бо фактично це все люди одного кругу. Вони якщо не самі безпосередньо, то через своїх чи то родичів, чи то довірених займаються одночасно і тим, і другим.
Розділяти їх, говорити, що ті несуть одне, а ті інше – навряд чи осмислено. Бо вийде схема, дуже далека від життя. Ні, як ті, так і другі роблять одне і те ж – керують, приймають рішення. В такому тісному переплетінні, що куди тим сіамським близнюкам...
Стрілець   | 10.08.2009 15:43
Vladimir:
Стрілець:
Качество населения заключатеся в его способности к самоорганизации и стремелению к свободе о чем я Вам неоднократно писал (могу повторить, но не знаю, надо ли, надеюсь Вы все это помните).
В цьому – теж. Безумовно.
Але ж не тільки в цьому! Є ще велика купа тих параметрів, якими та якість міряється. Та не буду про них, це окрема велика тема.