Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
1

Коментарі
Львів'янка   | 8.07.2009 11:59
Криза чого?
РОЗУМУ.
Ант.   | 8.07.2009 12:05
+.
Стрілець   | 8.07.2009 12:05
Дякую, Львів'янко, ви правильно узагальнюєте.
Але я мусив трохи розжовувати.
Львів'янка   | 8.07.2009 12:13
Для чого "Секонд Хенди"?
Стрілець   | 8.07.2009 12:21
Львів'янка:
Для чого "Секонд Хенди"?
А ви маєте якусь хорошу інформацію на цю тему?
Так поділіться.
Львів'янка   | 8.07.2009 12:45
Кожного дня ідучи на роботу проходжу повз "бутік" під назвою "Секонд Хенд із Європи".
Кожного дня думаю, чому не шиють в Україні, чому везуть чужі недоноски, та ще на них заробляють гроші?
В нашій державі керують ординці, які прагнуть миттєвого заробітку, розвиток промисловості їх не цікавить.
Промисловість це майбутнє для розвитку держави. Промисловість вимагає розвитку, постійних капіталовкладень.
Ординці керують той час, який їм дозволяє поневолене населення.
Тож НАШ розвиток залежить від нашого терпіння, від нашої згоди миритись із "супостатом".
Як на мене, я б вичистила наволоч із владних коридорів, зобов"язала б сувору звітність перед громадою...
Стрілець   | 8.07.2009 13:05
Львів'янка:

Як на мене, я б вичистила наволоч із владних коридорів, зобов"язала б сувору звітність перед громадою...
Але владні коридори наповнюють саме великі власники. Ті, що сидять на головних грошових потоках.
А цим людям досить таки зрозумілі й чимось близькі ті, що на менших потоках – як усякі секонд-гендівці. Ворон воронятку ока не виклює...
Стрілець   | 8.07.2009 13:14
Ці люди самі собі встановлюють, яка частка зробленого всіма нами, належить їм.
Й вони себе ніяк не обділяють.
Ці люди устами своїх найманих ідеологів вішають нам лапшу, що ми вільно продаємо на ринку свою робочу силу, що ця робоча сила і кваліфікація – наш капітал. Що ми з цим капіталом – рівноправні з ними учасники ринку, де робиться все.
Але це вони визначають, скільки нас у який сегмент того ринку впустити і яку максимальну суму грошей платити за наш "капітал"
В результаті виходить, що хоча це ми все робимо – весь час живемо наче з їхньої ласки.
І головний інструмент цих людей – гроші.
Великий анонімізатор, інструмент відчуження і привласнення чужого.
Львів'янка   | 8.07.2009 13:15
Але владні коридори наповнюють саме великі власники. Ті, що сидять на головних грошових потоках.
Так я свідома, що вони і найбільш зацікавлені в швидкому грошообороті. Але вони дуже бояться, що це все припиниться, вони усвідомлюють свою минучість, навіть розуміють, що ВЖЕ це все перейшло реальну межу стерпіння.
Прихід ДЕРЖАВНО настроєний людей зможе змінити ситуацію.
Саме державно настроєних!
Держави не будуються за один день.
Україна є молодою державою, ми повинні придумати як жити далі.
Або ми терпимо, чим позбавляємо своїх дітей навіть фантазій на терпиме життя, або цілекеровано ідемо на розвиток.
Розвиток неминучий, але самим чеканням ми його нездобудемо.
Львів'янка   | 8.07.2009 13:18
Стрілець.
Послухайте "Топиловку" Євтушенка (я лінком дала),
нам потрібно по цьму сценарію саме за себе взятись, бо болота ми вже наковтались, аж із вух лізе...
Стрілець   | 8.07.2009 13:22
Львів'янка:

Розвиток неминучий, але самим чеканням ми його нездобудемо.
Згода.
Власне й цей свій скромний допис я даю в надії, що може це в комусь посіє думку і вона буде корисною в тому наступному розвитку.
Тим більше, що це ж не у нас одних такі проблеми, криза дійсно на всій Землі.
Криза чого?
Львів'янка   | 8.07.2009 13:28
Тим більше, що це ж не у нас одних такі проблеми, криза дійсно на всій Землі.
Криза чого?
Про цілу Землю важко говорити, там свої уряди, інші люди.
Потрібно в себе, але незамикатись на свої квартирі.
Зараз багато людей думає ТАК як Ви, але не кожен може написати.
Потрібно придумати як наше ПИСАНЕ могло б потрапити у ВУХА чуючому і державнику.
Стрілець   | 8.07.2009 13:37
Львів'янка:

Потрібно придумати як наше ПИСАНЕ могло б потрапити у ВУХА чуючому і державнику.
Ну що, даю тут не тільки вам, а всім, кому не байдуже, ще одну ідею – сучасна інфраструктура (компи, інтернет, мобілки) плюс ріст кількості вільного часу (дякуючи кризі) дають нам можливість реалізувати

рольові ігри,

на яких достатня група людей може опробувати ідеї.
Пробувати, пробувати і ще раз пробувати.
А заодно організовуватись, організовуватись і ще раз організовуватись.
Організованих – почують.
Львів'янка   | 8.07.2009 13:44
Організованих – почують.
Однозначно почують!
А як "чиновники" писаного листа бояться, який це панічний жах.
Знаєте КРИЗУ в Україні можна було "прийняти" легким ударом, але по нас вона вдарила боляче.
Пригадайте як нас кризовали впродовж 18-ти років...постійно криза цукрова, солева,олійна,бензинова,газова...
Це вже ПАРАНОЯ на державному рівні.
Смішно але нам зараз необхідно організувати кризу для чиновницького апарату -нехай нородом стане.
Бо чиновники кажуть, "ми також люди..."
Ви розумієте вони себе утотожнюють із людиною?
Чи може людина бути під сумнівои до належності до людського роду?
Львів'янка   | 8.07.2009 13:48
Знаєте Я особисто вдячна ЗА КРИЗУ (дітько б їх забрав).
Я стала зовсім інакше речі розуміти, стала багатовекторною в світоспирийняті.
Думаю,що чиновникам було б дешевше ТАКИХ як я, тримати за робочим верстатом, щоб часу не залишалось.
Оскільки мені за 18-ть років ВЖЕ від страху стало нестрашно, я стала легко вчитись і багато думати...одже подивлюсь, що із того вийде.
Зараз вже самій стало цікаво...
Сплю декілька годин, але спокійна завжди...