Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   Правда і Брехня   Ющенко і Тимошенко   Політика і популізм

Правдолюб чи правдоруб? Правда чи брехня?

Львів'янка | 16.06.2009 18:43

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Якщо розказати правду про неправду, цікаво, як сприйме людина?
Правильно, шановне товариство, це залежатиме від стану даної особи, суспільства, або "суб"єкта господарювання", чи по-модньому "платника податків". Одже...


Правдолюб чи правдоруб? Правда чи брехня?
Якщо розказати правду про неправду, цікаво, як сприйме людина?

Правильно, шановне товариство, це залежатиме від стану даної особи, суспільства, або "суб"єкта господарювання", чи по-модньому "платника податків". Одже...

Не завжди треба все казати, але завжди треба казати правду.

Якщо лікар-онколог скаже пацієнтові правду, яка є завжди найтяжчим кроком в житті лікаря, і пацієнта, – бо одні люди хочуть знати, що насправді відбувається в їхньому організмі, а інші бояться правди і ховаються від неї.

Наприклад: один хворий після почутої правди акумулює всі сили і виліковується, інший падає духом: опускає руки, оголошує себе хворим і мучить себе, а також своїх близьких.

Суспільство втомлене від брехні, але відмахується від балвана-правдолюба, який заявляє на всю країну про граматичні помилки іншої людини. (Конституція Ющенка була вся червона від граматичних помилок).

1. Тимошенко – категорично проти підвищення ціни на газ для населення, притому не розголошує правдивого стану в забезбечені газом промисловості, а також чому раптом (після підписання угод) економіка України стала збитковою.

Чому, говорячи слово "населення", забуває слово " промисловість"?

Промисловість, саме промисловість-виробництво забезпечує життєдіяльність організму, яким є "населення" – це ланки одного ланцюжка.

2. Ющенко – наполягає на підвищенні ціни на газ. Але він не говорить – для кого, і в якому процентному відношенні.

Чому обидва – і Тимошенко, і Ющенко, – бояться розділити населення, яке "підв"язане" до систем "Центрального теплопостачання" і є донором "Теплокомуненерго" (без права на від"єднання) – і населення, яке напряму споживає газ на опалення або підігрів води.

То про яке населення іде мова? Чи населення – це щось віртуальне? тобто хто як хоче, так себе і ототожнює...

Де закінчується правдолюбство і починається хамство?

Не хочеться перераховувати тих, хто вчора кричав про "покращення житя вже сьогодні", а прийшовши у владні коридори, зайнявся речами, які повністю протилежні обіцянкам.

Політична брехня врізалась в мозок, в'їлась в душу цілому поколінню, але ще перейде і підростаючому поколінню, яке стало заручником брехні.

Можна бути переконаним, що в момент висування звинувачення злодійкуватий політик миттєво закричить про політичне замовлення, про утиски національних інтересів, про ворогів,

найнятих для підриву авторитету, та інші вигадки на тему "я чесний".

Скільки ж правд навкруги? Який правдивий стан речей в Державі?

Чому так багато бідних? При таких високих соціальних виплатах: субсидії, допомога малозабезпеченим, пільги на комунальні послуги та інші державні блага, які роздаються із депутатського плеча...

Якщо так багато бідних, то хто заробляє на "державні" виплати, при зупинених виробництвах?

Святе Письмо нас застерігає від брехні. (Євангелія від Івана, 8: 44-45)

В правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді. А Мені ви не вірите, бо Я правду кажу.

Брехати – значить визнавати перевагу того, кому ви брешете (Семюель Батлер).

Отже, політики визнають перевагу народу, але спинитись в своїй брехні не можуть? отже, – брехня є хвороба?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua