Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Молодь прагне узаконити відстрочки в оплаті за навчання

Лебедь Михайло | 18.03.2009 17:19

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Молодіжні організації лобіюють зміни до статті 64 Закону України "Про вищу освіту".

Молодь прагне узаконити відстрочки в оплаті за навчання
Молодіжні організації ініціюють проведення круглого столу в Міністерстві освіти і науки для обговорення розробленого молоддю законопроекту щодо відтермінування оплати за навчання студентів-контрактників. Законопроект пропонує внести зміни до статті 64 Закону "Про вищу освіту".

Наприкінці 2008 року подібний проект вже лобіював депутат однієї з політичних сил, проте Головне науково-експертне управління склало негативний висновок щодо нього. Саме тому молодіжні організації доопрацювали текст законопроекту та пропонують зареєструвати його як альтернативний.

"В умовах масових звільнень, систематичної затримки заробітної плати, масового відправлення працівників у неоплачувані відпустки та враховуючи розмах негативних соціальних наслідків економічної кризи, що прогнозуються на травень – серпень, очевидно, що сотні тисяч сімей можуть втратити можливість сплатити за навчання молодого покоління," – вважають молодіжні лідери.

Із пропозицією провести круглий стіл до Міністерства освіти звернулися Громадський експертно-аналітичний центр, Фундація регіональних ініціатив, Студентська рада Києва та Дебатна Академія.

Нагадуємо, що за інформацією Міністерства праці та соціальної політики, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати складає сьогодні 1044 млн. гривень. Своєчасно не одержали заробітну плату більш ніж 363 тис. працівників за останній місяць. З них майже 322 тис. чоловік мають заборгованість із виплати до трьох місяців.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua