Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Анонс. Міжнародна конференція: "Обговорення нового у законодавстві з держзакупівель"

Sprotiv | 11.06.2008 15:51

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
4

19 червня о 10.00 у Харкові розпочнеться Міжнародна конференція "Світова практика та перспективи розвитку державного прок′юремента. Обговорення нового українського законодавства з держзакупівель"...

Анонс. Міжнародна конференція: ''Обговорення нового у законодавстві з держзакупівель''
19 червня о 10.00 у Харкові розпочнеться Міжнародна конференція "Світова практика та перспективи розвитку державного прок′юремента. Обговорення нового українського законодавства з державних закупівель".

Організатори запрошують журналістів до співпраці, щоб разом не допустити повторення кризової ситуації у держзакупівлях 2006 – 2007 років – панування у економіці України тендерної мафії, коли лікарні не отримували ліків, машини невідкладної допомоги не виїжджали на виклики через нестачу пального, а школи і дитсадки були позбавлені можливості закупити харчування для наших дітей.

До речі, віднині для представників мас-медіа відкрито можливість бути присутніми на тендерах і висвітлювати їх на будь-яких інформаційних носіях.

У роботі міжнародній конференції візьмуть участь досвідчені у тендерній проблематиці експерти з близького та далекого закордону та вітчизняні спеціалісти, представники органів держконтролю. Це, зокрема, Владислав Зубар, редактор журналу "Редукціон", Харків; Вадим Гладчук, голова ВО "Молодь – надія України", редактор Інтернет – видання "Громадський спротив України", Київ; Юрій Шеляженко, незалежний журналіст, Київ; Андрій Марусов, журналіст газети "Дзеркало тижня", Київ; Валерія Абрамова, журналіст Інтернет – видання "Гривня: Державні закупівлі України", Донецька область; Яна Щигурова, президент Асоціації іннженерів – консультантів України, Херсон; Сергій Русов, Торгово – промислова палата Донецької області, Донецьк; Катерина Лезина, гендиректор Центру підрядних торгів у будівництві, Росія; Флавія Галанці, Проект ЄС "Реформи державних закупівель", керівник групи експертів, Франція; Даніель Грас, директор Інституту розвитку, Франція та інші.

Один з головних покупців в українській економіці – це держава. Тому питання номер один для цієї сфери: як найпрозоріше і найекономніше проводити закупівлі за гроші платників податків?

Президент України Віктор Ющенко неодноразово робив спроби впоратися з проблемою корупції у сфері державних закупівель. Йому, за допомоги активної громадськості та чесних журналістів, поки лише вдалося скасування корупційного закону про держзакупівлі, усінувши таким чином сумнозвістну Тендерну палату від адміністрування десятків мільярдів бюджетних коштів.

Нажаль уряд тендерної шахрайки Юлії Тимошенко та корупціонери – казнокради з парламентського комітету з економічної політики на чолі з президентом Тендерної палати Олександром Ткаченком прагнуть залишити старі тендерні схеми обкрадання українського народу та вигадують нові...

Тому пропонуємо всім бажаючим і зацікавленим у цій проблемі взяти участь у Міжнародній конференції "Світова практика та перспективи розвитку державного прок′юремента. Обговорення нового українського законодавства з державних закупівель", щоби разом з міжнародними експертами напрацювати пропозиції для парламентарів, Президента України щодо недопущення "легального казнокрадства" у сфері держзакупівель.

Для представників ЗМІ відбудется прес-конференція 19 червня о 15.00 у ХНУ ім.В.Н. Каразіна (м. Харків, пл. Свободи, 4), головний корпус, зустріч у холі.

Контакти оргкомітету Міжнародної конференції "Світова практика та перспективи розвитку державного прок′юремента. Обговорення нового українського законодавства з державних закупівель": 61050, м. Харків, вул. Юр'ївська,17 тел. (057) 707-50-86, 707-50-87, E-mail: tpz2007@ukr.net, pr@procurement.in.uaКоментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua