Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/economics/4745854a10353/

"Воля" – чи свавілля?!

Володимир Оболонець | 22.11.2007 15:34

Якщо й є воля кому, то вони на неї не заслуговують.

 ''Воля'' – чи свавілля?!
"Воля" – чи свавілля?!

Зайшовши до філії компанії "ВОЛЯ" (м. Київ вул.Тимошенко19), я став свідком неприємної, навіть, ганебної (з будь яких точок зору) події. Біля стійки адміністратора стояла старенька бабця та з розпачем вимагала керівника закладу. На підлозі, біля неї, лежала коробка з ТВ-декодером, яку бабця не збиралась піднімати, та все вимагала: – (дослівно) "Верніть мені те, що було! Заберіть цю фігню!

Я не вмію, та не хочу нею користуватися!"

Адміністратор, з натиском наказу, примушував бабцю підняти пристрій, звинувачував її у нібито вживанні спиртного, погрожував викликом міліції, та відряджав на вул... Драйзера, де, буцімто, знаходиться зараз керівник. Бабця, звісно слабка, та бойова виявилась. Вона стояла на своєму, вимагаючи розв'язання питання неодмінно зараз.

Я запитав у старенької, чи примусово встановили їй даний пристрій? Відповідь пролунала одразу від двох, цим же заклопотаних бабусь: – "Прийшли, встановили, а зараз гроші вимагають! – Цифрове телебачення ХХІ-століття, мать їх...! Навіщо воно нам за такі гроші, як жити немає за що!".

- Ситуація майже зрозуміла, та я звернувся до персоналу, чи правда те, що кажуть люди?

Напрочуд спокійним голосом працівниця відповіла, що акція по введенню послуги вже йде і декілька вулиць переобладнані. Мета компанії – 100% впровадження, та, як зрозуміло – 100% збір коштів. А, якщо хто і не хоче, то нехай шукають інших провайдерів! – Отакої! То де ж та воля у людей, щоб визначатися самим, чи взагалі відмовитись від послуги у якій немає потреби?! – Оце вам люди революція та подарунок від неї на третю річницю – "Їжте – що Бог дасть. Дивіться те, що даємо. Радійте, що ще живі. Славте героїв, що покращують життя вже сьогодні. Та не Вам, (холопи) – собі рідненьким, хай би і ублюдками називали, хай би виродками!"

- То так мені боляче стало. До Бога високо, до президента вже надто низько (гордість не дозволить навіть руки об нього бруднить), до урки Януковича і відношення, як до урки. Скільки висновків зробив я за останні роки, та поезія, нажаль, не сокира, щоб одним махом вчинити суд над остаточно знахабнілими любими друзями та їх віддзеркаленням, нелюбими та все ж друзями. Якщо й є воля кому, то вони на неї не заслуговують.

Безглуздя в справах та словах,

Виходять боком ваші вчинки,

Бо вавки в ваших головах

- Цироз для нашої печінки!

Промови про умови

Не можна грати з долею – це факт!

Здоров'я головне – немає й мови!

Бо може статися й з собакою інфаркт,

Якщо створити їй людські умови.

-------

Не слід гнівити Бога – він все бачить!

Є вчинки, де нам прощення нема.

Собаку не життя її собачить,

А ставлення до неї зокрема.

-------

Коли в роботі стимулу "фігня",

Не скочить задарма й чиряк на сраці.

Якщо порівнювати із слоном коня,

То й годувати маємо по-праці.

-------

У економіці чи спад, чи СНІД, чи як?!

Чи прірва із вселенською дірою?...

Як затуляти тим, де вже чиряк,

То матимеш для "щястя" геморою.

-------

Бо риба завжди гниє з голови.

Хто коня запрягає – той і править...

Якщо народ із владою "на Ви",

То влада той народ ні в "пень" не ставить.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua