Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
гроші   кабельне телебачення
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
8

Коментарі
Самійло Дзвін   | 22.11.2007 16:46
Театр абсурду! Тим більше, що після численних об"єднань, зливань і т.д. в Києві знайти альтернативного провайдера на так то й просто.
Iurko S.   | 22.11.2007 18:40
Може, час "перехрестити" компанію на "Сваволю"? Докину Вам іще привід для чорного натхнення, раптом Ви не знаєте. Вчора шокували фактом, що Київський миловарний завод на Ливарській,6 знищено в ім'я майбутніх розважальних комплексів. Чесно Вам скажу, я об це лайно, об цих сучих виродків бруднити руки не хочу, тим більше, що і руки тепер одмити немає чим. Київське гліцерінове мило було ліками і порятунком для тих, у кого в холодну пору сохне, тріскається і кровоточить на руках шкіра. Турецькі і російські аналоги, в порівнянні, просто сміття. Результату – 0, а дорожчі – чи не вдвічі. Крім того, сотні тисяч незаможніх киян "сиділи" на київському, чудовому за якістю, і казково дешевому
Iurko S.   | 22.11.2007 19:07
асортименті, включаючи якісне господарське мило. Вчора встиг переговорити з кількома на вулицях – люди виють! Для більшості це – повна несподіванка, бо нарід такої категорії живе на запасах, і не мав нагоди усвідомити втрату. Не мають лише об кого "почесати" руки. Таким чином, київське мило "для бідних" проковтнула, як кажуть, структура "Каравану", жаль тільки, без належних фізіологічних наслідків. Підписував, мабуть довгий наш обрізаний шланг своїми, короткими на добро, руками. Запитай – вдаватиме із себе пудінг з небесними очима. Повна мімікрія. Воістину, владу – на мило.
  | 22.11.2007 20:10
+100
Веддаарди   | 22.11.2007 20:39
И почему я таких ненавижу... Да, Воля отказывается от аналогового телевидения. Да, всех абонентов переводят на цифровое. Пакет – такой же, цена – [b]дешевле[/b]! Оно и по себестоимости дешевле. За неуплату, действительно, цифровое отключать проще – там проще организовать индивидуальный подход. Не желающие платить Воле могут воткнуть в телевизор эфирную антенну – никому не запрещено. В СССР выход на антенну был в каждой квартире, в 90-х у многих порезали – в этом случае надо или раскоряку в квартиру купить, или восстановить антенну в доме – и то и другое меньше полусотки стоит. И всё!

Так нет, приплели Бога, Президента, Революцию, поставили тему "политика" и стали стихи декламировать. Мра
  | 23.11.2007 10:55
Веддаарди ++
Веддаарди – Не буду лукавить, т.к. всегда говорю правду в лоб – Вы циник, а рядом живут и плачут добрые, порядочные люди, не заслужившие такого унижения за добросовестный, порой героический труд. Стариков вычеркнули из списков живых, им подменили даже воздух, за который также вынуждают платить. Наивно полагать, что до вас, твердолобых, что-либо дойдет. Да и пишу я вам зря.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua